Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Módní inspirace pro ženy ve znamení Berana na jaro 2024: Vsaďte na sako, červené šaty a baggy jeans

Módní inspirace pro ženy ve znamení Berana na jaro 2024: Vsaďte na sako, červené šaty a baggy jeans

21.3.2024 - redakce Babinet.cz

Nejenže 20. března začalo astronomické jaro, ale navíc slunce vstoupilo do znamení Berana. A tak jsme si pro všechny ženy, které se v tomto znamení narodily, připravili módní inspiraci. Aneb slušet vám letos na jaře budou červené midi šaty, baggy jeans i oversized sako. 

Ženy ve znamení Berana

Žena Beran je silná, energická a říká to, co si skutečně myslí. Nebojí se stát si za svými ideály, je nezávislá a touží se prosadit. Přesto však ke spokojenému životu potřebuje lásku a pozornost. Je přátelská, upřímná, otevřená a usměvavá. Její myšlení není zatíženo předsudky a je tolerantní. Jedná se proto o skvělé kamarádky i partnerky. 

foto / Freepik

Beran a jeho šatník

Ženy narozené v tomto znamení jsou cílevědomé a temperamentní. Podle toho se umí patřičně obléci. Jsou si dobře vědomy, co jim sluší. Beran zpravidla upřednostňuje ležérní a sportovní styl, a tak ho často uvidíte v oblečení červené, bílé a černé barvy. Módní trendy příliš nesleduje a jen stěží dá přednost extravaganci. Šaty a šperky přitom nosí ženy ve znamení Berana víc než rády. K Beranům se přitom maximálně hodí odvážný a dobrodružný styl, který perfektně koresponduje s jejich dynamickou a energickou povahou. Pokud jste narozena v tomto období, nebojte se dát letos šancí zářivým barvám a výrazným kouskům, které z vás učiní ženu vamp.

Červené šaty

Červené jarní šaty v midi či maxi délce. Přesně takový kousek by letos na jaře měla vlastnit každá žena zrozená ve znamení Berana. Červená barva skvěle podtrhne její temperament a šaty v midi/maxi délce si zamiluje pro jejich funkčnost a nadčasovost. Zatímco na schůzku je doplňte mírně oversized sakem, do divadla lodičkami a do města teniskami. 

Baggy jeans

Že jsou baggy jeans vhodné pouze pro teenagery? Omyl. Jedná se o střih, který lichotí každé ženě bez ohledu na věk. Pouze stačí vhodný styling. I když by ještě před pár lety nikoho nenapadlo, že mohou být nějaké džíny stejně populární jako ikonické skinny, tento rok je dokonce předběhly a těsné džíny na tělo jsou považovány za out. Široké džíny vypadají senzačně v kombinaci s bílou košilí, rolákem, sakem, topem i halenkou. Kromě toho jsou neuvěřitelně pohodlné. 

Oversized sako

Jestli něco ambiciózní Beran bude tento rok nutně potřebovat ve svém šatníku, bude to jednoznačně oversized sako. Blejzr ve volném střihu vyzařuje šéfovskou atmosféru, která je pro Berana ideální, jelikož jde o přirozené vůdce motivované k úspěchu. Větší střih dělá sako mnohem univerzálnějším. Lze ho proto nosit do kanceláře i během večerního posezení s přáteli. 

Šperky

Berani šperky doslova milují, protože vědí, že mohou vylepšit i ten nejzákladnější outfit. Letos by svou pozornost měli zaměřit na extravagantní kousky, vrstvení šperků, tenisové náramky, šperky s motivy květin a perly

 

napsala Dana Klementová

Zdroj: https://www.collegefashion.net/inspiration/aries-style/ 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz