Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte balíček doplňků stravy na jarní únavu

Vyhrajte balíček doplňků stravy na jarní únavu

20.3.2024 - redakce Babinet.cz

Jste po zimě vyčerpaní a chybí vám „šťáva“? Nezoufejte! Jarní únava je jen přechodný stav. Soutěžte s námi o balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia, které vám dodají potřebné látky a minerály. Díky nim budete opět překypovat energií a vitalitou.

jarní únava doplňka stravy

foto / Pixabay

Hořčík sníží únavu

Pokud se cítíte slabí jako moucha a stačí jen málo, abyste odpadli, vsaďte na hořčík neboli magnesium. Právě tento minerál přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Zároveň je důležitý pro energický metabolismus i správnou funkci nervového systému a svalů. Jeho dostatečný přísun pomůže předcházet výskytu nepříjemných svalových křečí, které se mohou objevit při či po sportu. Oceníte jej však i v případě psychicky náročných dnů. Jeho ideálním zdrojem je doplněk stravy Naturevia Magnesium 1 MEGA, jehož jedna malá tableta obsahuje pořádnou extra porci hořčíku, díky které se snadno popasujete, jak s fyzickými tak psychickými výzvami. Balení obsahuje 90 tablet, takže vám vydrží tři měsíce.

Energie v kapsli

Víte, jak se říká koenzymu Q10? Elixír mládí, proto na něj nezapomínejte. Pokud se chcete vrátit do formy a na jaře překypovat energií a vitalitou, rozhodně jej začněte užívat. Tato životně důležitá látka se zařazuje k vitaminům a má klíčovou roli při tvorbě energie i při prevenci buněčné degradace. Jenže kolem čtyřicítky začne jeho produkce klesat a při jeho nedostatečné hladině nedokáže tělo vyrobit dostatek energie. To je důvod, proč se cítíte unavení. Chcete-li tento proces zpomalit, můžete vsadit na doplněk stravy Naturevia Koenzym Q10 Cardio, jehož jedna kapsle obsahuje extra silnou dávku vysoce kvalitního koenzymu Q10, selenu a vitaminů B a E, které společně pomáhají odstraňovat volné radikály a ochraňují buňky před poškozením. Mimochodem věděli jste, že koenzym Q10 a selen společnými silami také pomáhají zpomalit biologické stárnutí a přispívají k delšímu aktivnímu životu? To jsou pádné argumenty, proč byste měli koenzym Q10 užívat. V případě přípravku Naturevia vám bude stačit jedna kapsle denně a budete mít potřebnou denní porci životabudiče s přehledem zajištěnou.

Díky této dvojici se s jarní únavou lépe popasujete a budete mít spoustu elánu, abyste si mohli každý jarní den užívat naplno!

Co můžete vyhrát:

Získat můžete jeden ze tří balíčků s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje Koenzym Q10 cardio a Magnesium 1 MEGA. Hodnota 1 výhry je cca 650 Kč.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz