Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o balíček přípravků Frosch pro dokonalý jarní úklid!

Soutěžte o balíček přípravků Frosch pro dokonalý jarní úklid!

13.3.2024 - redakce Babinet.cz

Pro domov provoněný láskou i vůní přírodních přísad přináší značka Frosch několik rad a tipů, jak udělat radost nejen druhým, ale především sama sobě. Je přece příjemně v čistém a uklizeném prostředí. Jak si ale usnadnit běžné rutinní práce? Jendnoduše s účinnými pomocníky, kteří navíc krásně voní a jsou šetrní k přírodě. Je dokázané, že některé vůně mají přírodní afrodiziakální účinky, jako například vůně maliny. Pokud vsadíte na malinovou řadu čisticích prostředků značky Frosch, provoní vaši domácnost svůdnou malinou a vykouzlí atmosféru plnou lásky. Levandule zase ztiší emoce. Přípravky Frosch s levandulí mají navíc desinfekční účinek. Zelená žabka Frosch vám pomůže urychlit úklid vaší domácnosti a zpříjemnit celý jeho proces. Obdarujete tak nejenom své blízké, ale především samy sebe.

Frosch přípravky

Jarní měsíce s sebou přinášejí příliv nové energie. A podobně jako si přejeme ze svého organismu odplavit škodliviny nastřádané přes zimní měsíce, přejeme si osvěžit i náš domov. Pokud zvolíme správné a účinné pomocníky, jde práce snadněji, a přitom se můžeme potěšit všudypřítomnou vůní, kterou preferujeme. Ekologická značka čistících přípravků Frosch nabízí ucelené řady ve vůni malina, levandule, citron nebo aloe vera. V těchto vůních najdete vše od přípravků na mytí nádobí, vodní kámen v koupelnách, přípravků na toalety i univerzální nebo speciální čističe na nejrůznější povrchy, jako sklokeramické desky, zrcadla, lesklé plochy nebo dřevo. Výrobky lze volit jak v jedné vůni nebo je lze různě kombinovat. Váš domov se tak promění v pestrou paletu vůní. Frosch nabízí i účinné tablety do myčky.

Frosch EKO Tablety do myčky vše v 1 Citron (30 tablet nebo 50 tablet)

Přejete si dosáhnout zářivě čistého nádobí bez jediné skvrnky při mytí nádobí v myčce? Pak zkuste tablety do myčky se svěží vůní citronu, jež jsou spojené hned se třemi účinky. Postarají se o odmaštění nádobí i lesk nádobí bez zaschlých kapek od vody. Navíc zabraňují usazení vodního kamene v myčce a chrání sklo před zakalením. Těchto účinků dosahují i při nižších teplotách. Jejich rostlinné složení nezatěžuje životní prostředí. Doporučená cena je 249,00 Kč za balení s 30 tabletami a 399,00 Kč za balení s 50 tabletami.

Frosch EKO Tablety do myčky klasické Limetka (70 tablet)

Tablety do myčky s osvěžující vůní limetky se postarají hned o tři účinky v jediné tabletě, a to o čištění zaschlých nečistot a skvrn, uvolňují zaschlé nánosy zbytků jídla a chrání sklo. Nádobí zanechávají křišťálově čisté. Sklo chrání před zakalením a uchovávají jeho čirost a lesk. Tablety jsou zabalené ve znovu uzavíratelném balení z 95 % recyklovaného a opakovaně recyklovaného kartonu. Doporučená cena je 399,00 Kč.

Frosch EKO Leštidlo do myčky (750 ml)

Hledáte přírodní prostředek do myčky nádobí? Pak by vaší pozornosti rozhodně nemělo uniknout ekologické leštidlo do myčky s bio-alkoholem. Odstraňuje případné nečistoty a zbytky jídla a stará se o to, aby byla myčka dokonale čistá a nádobí oslnivě lesklé. Přírodní složení leštidla navíc urychluje sušení, takže se eliminuje vznik zaschlých kapek a šmouh. Neobsahuje mikroplasty a je veganské. Přípravek je ve 100% recyklovatelném obalu a je oceněný certifikátem Cradle to Cradle®. Doporučená cena je 110,00 Kč.

Aloe vera, levandulový olej, malinový ocet

Značka Frosch nevyužívá ve svých recepturách pouze sodu, ocet a citron. Již přes třicet let vyvíjí ty nejúčinnější formule s vybranými ingrediencemi. V čisticích a pečujících prostředcích tak naleznete například aloe vera a mandlový olej, které jsou známé svými pečujícími a hojivými účinky pro pokožku. Základem levandulové řady je levandulový olej, který má vedle nádherné vůně, prokazatelné hygienické účinky. Čističe z malinové řady úspěšně bojují s vodním kamenem za pomoci malinového octa. Mezi další účinné látky patří například výtažky z heřmánku, jalovce a v případě čisticích krémů i jemně mletý mramor. Cenově dostupné prostředky se zelenou žabkou zbaví váš domov nečistoty, mastnoty i plísně a současně ho krásně provoní. Složení čističů je výhradně z přírodních surovin, a díky tomu je snadno biologicky odbouratelné. Nezanechává tak po sobě ekologickou stopu v přírodě a je vhodné pro použití i v domácích čističkách odpadních vod.  Dalším plusem pro přírodu je recyklovaný a opětovně recyklovatelný obal.

Nejuniverzálnější a nejprodávanější prostředky značky Frosch

Skvělým pomocníkem pro vaše koupelny i kuchyně je Frosch Čistič vodního kamene s malinovým octem s praktickým rozprašovačem. Zbaví vaši koupelnu i kuchyni usazeného vodního kamene a dalších nečistot díky síle koncentrovaného malinového octa. Doporučená cena výrobku 500 ml je 99,90 Kč.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás vyhrají balíček přípravků Frosch!

Nápovědu naleznete na frosch-eko.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Tomáš Vilím, Homonajová Hana, Veronika Lohynská - Praha

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz