Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Dámské košile: Jaký typ by neměl chybět ve vašem šatníku

Dámské košile: Jaký typ by neměl chybět ve vašem šatníku

11.3.2024 - redakce Babinet.cz

Košile jsou naprostým must-have kouskem každého dámského šatníku. Jak vybrat tu, kterou využijete po celý rok a budete ji moci vynést prakticky kamkoliv?

Klasická bílá košile 

Klasickou bílou košili by ve své skříni měla mít bezesporu každá žena. Jedná se o jeden z nejuniverzálnějších kousků oblečení, který můžete vynést do práce, do školy, na první rande, na pracovní pohovor, do kina, divadla i do baru. Zároveň lze bílou košili kombinovat prakticky s čímkoliv. Ať už tedy dáváte přednost džínám či sukním, bílá košile se hodí ke všemu, a minimálně jednu takovou by měla vlastnit každá žena. 

Klasická bílá košile dámská

foto / Freepik

Džínová košile

Džínové kousky jsou opět trendy a jinak tomu není ani s džínovými košilemi. Pokud doma již nějakou tu džínovou košili máte, rozhodně tak stojí za to ji opět začít nosit. 

Pokud se naopak po nové džínové košili teprve rozhlížíte, v módních kolekcích najdete spoustu zajímavých kousků, ze kterých si jistě vyberete. Určitě se nebojte sáhnout i po světlejších odstínech. Bílé a krémové košile se dají skvěle kombinovat s modrou džínovinou, a vy tak můžete bez obav trávit den ve společnosti dvou džínových kousků najednou. Stejně tak se dá samozřejmě naložit i s šedou nebo černou džínovou košilí.

Oversized košile

Volné košile, které vypadají jako vypůjčené z partnerova šatníku, rovněž využijete po celý rok, a rozhodně by tak ve vaší skříni neměly chybět.

Nosit se dají hned na několik způsobů, jsou vzdušné a zamaskují kdejakou tu nedokonalost. Ať už si vyberete klasickou jednobarevnou košili nebo třeba s jemnými proužky, unosíte ji skutečně kamkoliv. 

 

napsala Dana Klementová

zdroj: redakce, https://www.idnes.cz/jenproholky/moda-krasa/jak-nosit-kosili

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz