Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Jaké typy sukní lichotí ženám s plnoštíhlou postavou

Jaké typy sukní lichotí ženám s plnoštíhlou postavou

1.3.2024 - redakce Babinet.cz

Jste milovnice sukní, ale nevíte, jakou ideálně zvolit pro svoji plnoštíhlou postavou? Máme pro vás řešení!

Připravili jsme si pro vás 5 typů sukní, které na vás budou zaručeně vypadat kouzelně, i když třeba máte pár kilo navíc. 

typy sukní ženy plnoštíhlá postava

foto / Adobe Stock

Krátké nebo dlouhé sukně? Vypasované či rozšířené? I s plnoštíhlou postavou máte mnoho možností k výběru. Je pouze na vás, ve kterém střihu se budete cítit nejlépe.

Krátké sukně

Krátké minisukně k plnoštíhlé postavě? Proč ne. Pokud vám nevadí odhalovat svá stehna, tak správně stylizované sukně nad kolena budou na vaší postavě vypadat velmi lichotivě. Obzvláště dobře bude vypadat krátká riflová sukně sladěná s bílým topem.

Dlouhé sukně

Jestliže se cítíte pohodlněji se zakrytými nohami, tak právě dlouhé sukně až na zem jsou pro vás tou nejlepší volbou. Výběrem této sukně zvýrazníte svůj pas, a odpoutáte tak pozornost od spodních partií

Rozšířené sukně 

Rozšířené áčkové sukně můžete volit v krátkých nebo dlouhých modelech. Kombinovat je navíc můžete s basic topem nebo zvolit barevnou halenku. Tyhle sukně jsou skutečně univerzální a vytvoříte s nimi perfektní outfit, který vám bude zaručeně slušet.

Midi sukně

Midi sukně částečně odhalí vaše nohy, ale zároveň zakryjí stehna, a vy se tak můžete cítit komfortně i smyslně zároveň. Podle stylu můžete vybírat áčkové jednobarevné modely nebo vyniknout v moderních vzorech. Takový outflit pak jednoduše doplňte vysokými podpatky nebo klasickými teniskami.

Vypasované sukně 

Jestli jste typ, co rád nosí obepnuté oblečení, dejte přednost vypasovaným sukním. Ideální volbou jsou tmavší neutrální sukně kombinované se světlým topem nebo riflovou bundičkou.

 

napsala Dana Klementová

zdroj: https://stylesatlife.com/articles/plus-size-skirts/

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz