Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Tipy na první jarní outfity pro ženy ve znamení Ryb: Splývavé šaty, koženkové sako a flitry

Tipy na první jarní outfity pro ženy ve znamení Ryb: Splývavé šaty, koženkové sako a flitry

19.2.2024 - redakce Babinet.cz

21. února vstupuje slunce do znamení Ryb. Pokud jste se i vy narodila v tomto období, nenechte si ujít naše módní tipy na první jarní outfity, které jsou pro toto něžné a romantické znamení ideální. Slušet vám budou nejen jarní motivy květin, ale i flitry nebo pruhy. 

Ženy, které jsou narozené ve znamení Ryb, jsou na první pohled jemné a něžné. Zdání ale většinou klame. Jedná se totiž o velice silné osobnosti, které přesně vědí, co chtějí. A jdou si za tím. Rády se obětují pro druhé, ale jen do chvíle, než jim přeteče pohár trpělivosti. Vynikají citlivostí, empatií a dokáží se přizpůsobit okolí, ale přitom zůstat maximálně své. Jejich vyzařování je přitažlivé a smyslné. 

móda ženy znamení Ryb

ilustrační foto / Freepik

Ryby a jejich šatník

Ryby, které jsou proslulé svým něžným srdcem, intuicí a představivostí, mají tendenci si vybírat oblečení, které dokonale podtrhuje jejich osobnost. Jinými slovy, skvělé outfity Ryb, které jsou inspirované boho stylem, dávají na odiv jejich oduševnělou povahu. V šatníku Ryb proto nikdy nesmí chybět splývavé šaty a květinové potisky.

Transcendentní Ryba se nevyhýbá bujným látkám v každé barevné variaci. Když ale chtějí dát přednost klasice, pruhovaný top a džíny jim postačí.

Splývavé šaty

Splývavé šaty jsou pro šatník Ryb zcela klíčové. Nejenže potřebují něco, co jim poskytne maximální flexibilitu v pohybu, ale navíc také podtrhne jejich romantickou a něžnou povahu. Midi a maxi splývavé šaty v boho stylu, s květinovými vzory nebo krajkou jsou v tomto případě ideální volbou! 

Koženkový blejzr

Přes splývavé šaty ideálně přehoďte koženkový blejzr. Design kůže vytváří společně s jemnými šaty ideální kombinaci, která je přesně taková, jako Ryba – něžná a silná zároveň. Sáhnout můžete po černé i hnědé variantě saka. Vždy však v lehce oversized střihu, který je aktuálně trendy. 

Flitry

Kdo jiný by měl obout fialové flitrové kozačky nebo flitrové kalhoty? Jednoznačně Ryby! Pokud je totiž k tomu vhodná příležitost, rády se obléknou tak, aby se v davu rozhodně neztratily. A tak jsou pro ně flitrové body, sukně nebo lesklé kalhoty ideálním outfitem.

Květinové motivy

Není pochyb o tom, že krása spočívá v detailech. A právě na ně mají Ryby tendenci často zapomínat. Kromě flitrů jsou proto pro Ryby víc než vhodné květinové motivy. Jarní květinové vzory plné jemnosti přitom vypadají úchvatně na sukních, šatech i halenkách. 

Háčkované kousky a pruhy

Během odpočinku na pláži i na letní party. Háčkované oděvy evokující rybářskou síť jsou pro šatník Ryb jako stvořené. Rozhodně si ale nemusíte připadat tak, že jste lapena. Naopak. 

Kromě síťovaných kousků vsaďte na pruhy. A to nejen v rámci potisků, ale i struktury. Pruhy jsou další symbolikou, která je s tímto znamením neodmyslitelně spjata a funguje v rámci něho naprosto senzačně. 

 

napsala Dana Klementová

Zdroj: https://www.instyle.com/pisces-outfits-7112207 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz