Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Hubnutí podle zvěrokruhu: Panny musí vytrvat, Berani budou úspěšní

Hubnutí podle zvěrokruhu: Panny musí vytrvat, Berani budou úspěšní

29.1.2024 - redakce Babinet.cz

Někdo může jíst, co chce a nepřibere ani gram. Jiný se podívá na sáček čaje a pět kilo je nahoře. Když však necháme klišé stranou, s váhou to skutečně není jednoduché. Ovlivňuje ji spousta věcí.

Například to, v jaké fázi života se nacházíme, jak se stravujeme, jakými problémy procházíme, jakou práci vykonáváme, jakou máme vůli, atd. Co tedy říká zvěrokruh o vás, když jde o hubnutí?

foto / Pexels

Beran

Berani mají odhodlání a houževnatost v povaze. Není tak velkým překvapením, že těm hubnutí půjde poměrně snadno. Jsou obdařeni výdrží i vůlí. Beranům proto stačí jen nepolevit a svět již brzy spatří jejich novou konfekční velikost.

Býk

Býci byli dlouhodobě frustrováni nevydařenými vztahy a často u nich mohlo docházet k emočnímu jedení. U Býků k přejídání docházelo nárazově a kila dlouho ani nebyla pořádně znát. Chtějí li se Býci do hubnutí pustit v nejbližších dnech, musí si nejdříve uklidit v mysli.

Blíženci

U Blíženců je trochu problém se zdravotní stránkou. Zápal pro sundání pár kil Blížencům nechybí, ale odrazují je bolístky, které se při pohybu ozývají. Neznamená to ale, že by Blíženci museli na hubnutí zanevřít. Jde spíše o to, aby našli vhodnější způsob pohybu.

Rak

S Raky se dlouhodobě vlečou menší či větší pracovní problémy. To může být jeden z důvodů, proč s váhou neustále lítají nahoru a dolů. Jednou se jim hubnutí daří ukázkově, ale za měsíc jsou znovu na původních číslech. Vyřeší li Raci pracovní parketu, velká šance na zhubnutí tady je.

Lev

Lvům se dlouhodobě daří obecně. Jejich skvělé psychické rozpoložení a radost z četných úspěchů se promítá také do jejich váhy, která už delší dobu pomaloučku klesá. Lvi nestojí o rapidní úbytek kil. Jdou moudrou cestou zdravého stravování a postupně přidávají i pohyb.

Panna

Panny by se pro ostatní rozkrájely, ale na sebe často zapomínají. Ostatní upřednostňují před sebou a jen zcela výjimečně si na sebe Panny najdou čas. Vezmeme li v úvahu tyto faktory, je pochopitelné, že Panny budou potřebovat více péče a snahy, když jde o kila. Nejdřív si na sebe musí najít čas.

Váhy

Váhy jsou dříči. Doma, v práci, na zahradě či na chaloupce. Dřou do úmoru a milují manuální práci. Když jde však o jiný pohyb, ozve se jejich lenost. Kdykoliv mohou, jedou autem. Pokud tak Váhy budou chtít nějaké to kilo sundat, bez pohybu to nepůjde.

Štír

Zranění Štíři jsou ještě hodně unavení z minulého roku. Chybí jim slunce, necítí se ve své kůži a vytratily se jim ze života drobné radosti. Váha je spíš jen stresuje, než že by s ní chtěli něco dělat. Přitom Štíři dokážou všechno, když chtějí.

Střelec

Střelci jsou na roztrhání a pořád někde poletují. Jejich problémem je, že neumí odpočívat. Proces hubnutí se však bez odpočinku neobejde. To si ale svéhlaví Střelci nechtějí připustit a dobrovolně nikdy nepoleví. Pokud ale jde o hubnutí, budou se muset naučit zpomalit.

Kozoroh

Lidé v Kozorohu bývají štíhlí a pěkně tvarovaní. Pokud chce Kozoroh zhubnout, málokdy se musí mordovat s dietami.  Kozorohům kila mizí průběžně a bezpracně. Jsou si vědomi toho, že jim v podstatě stačí nepřejídat se na noc. Zbytek obstará genetika.

Vodnář

Vodnáři se s největší pravděpodobností letos bláznivě zamilují. Hubnutí jim tak půjde lusknutím prstu. Ač s úbytkem kil vždy měli problémy a museli se hodně snažit, po opojném koktejlu lásky to půjde samo. A nutno uznat, že budou skutečně vypadat naprosto skvěle.

Ryby

Další obětavé znamení. I Ryby z větší části žijí pro druhé a ne pro sebe. To se projevuje nejen na jejich váze, ale i na jejich vzhledu celkově. Často se zanedbávají, protože zrovna pomáhají někomu jinému. To ale donekonečna nejde. Koneckonců jak nadváha, tak ale i podváha toto Rybám zrcadlí.

 

napsala Bára Klímová

zdroje:

https://www.llewellyn.com/journal/article/1107

http://www.zodiachealth.com/

https://www.rd.com/list/what-your-zodiac-says-about-your-health/

https://www.yourtango.com/2019324972/horoscope-five-most-healthy-and-wholesome-zodiac-signs-according-astrology

https://www.rd.com/list/lose-to-lose-weight-according-to-zodiac/

https://www.astrotheme.com/The_Zodiac_and_Weight_Loss.php

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz