Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Peach Fuzz fashion aneb Jak nosit barvu roku 2024 v rámci doplňků

Peach Fuzz fashion aneb Jak nosit barvu roku 2024 v rámci doplňků

29.1.2024 - redakce Babinet.cz

Je čas se rozloučit s karmínově-růžovým odstínem, který vládl minulému roku, a naopak radostně přivítat Peach Fuzz. Právě tento tlumený korálový odstín určila společnost Pantone jako barvu roku 2024 a již nyní je neodmyslitelnou součástí aktuálních módních trendů. Objevuje se na teniskách, slunečních brýlích, kabelkách i špercích. Jaké módní doplňky Peach Fuzz vám nesmí uniknout? Inspirujte se našimi tipy a buďte mezi prvními, kdo si tento nejnovější barevný trend osvojí.

Objevte tlumený broskvově-korálový odstín 

Peach Fuzz Pantone popisuje jako přitažlivý broskvový odstín jemně zasazený mezi růžovou a oranžovou. Má představovat sounáležitost, pohodu, navodit klidnou atmosféru a být způsobem, jak se cítit šťastně. 

Lze tedy očekávat, že jemné broskvové odstíny brzy zcela zastíní loňskou horkou růžovou Viva Magentu, která byla základním kamenem trendu Barbiecore. Peach Fuzz je v módním průmyslu mnohem přístupnější.

foto / Freepik

Peach Fuzz kabelky

V rámci kabelek se Peach Fuzz odstín bude objevovat vůbec nejčastěji. Právě tato barva činí kabelky elegantní a snadno kombinovatelné s celým šatníkem. Od jaké značky si kabelku Peach Futt pořídit? Ačkoliv k dostání jich zejména během jara bude všude mnoho, za nás tento odstín nejlépe vynikne na kabelkách Polène, kterým se v poslední době dostává velká pozornost. Nejenže se jedná o ručně vyráběné kabelky španělskými řemeslníky, jejich designy jsou navíc zcela originální, nevídané, ale přitom nadčasové.

Peach Fuzz brýle 

Proč byste se během letošního jara a léta měla dívat na svět růžově, když si ho můžete užívat i přes šťavnaté broskvové tóny? Skvělou variantou nejen na léto mohou být broskvové sluneční brýle Gia Borhini navržené ve spolupráci se supermodelkou Rosie Huntington Whiteley. Dále si vaši pozornost zaslouží Peach Fuzz sluneční brýle Miu Miu

Peach Fuzz blyštivé doplňky

Jestli to odstínu Peach Fuzz skutečně na něčem sluší, pak jsou to šperky. A nemusí se rozhodně jednat pouze o přívěsky v podobě broskve. Naopak. Nosit se budou zejména blyštivé kameny v broskvovém odstínu, a to v rámci náušnic, řetízků i prstýnků. V kombinaci s opálenou pokožkou vypadají podobné šperky naprosto senzačně. V létě se tak bude jednat o ty nejlepší šperky. 

Peach Fuzz tenisky a pantofle

Jestli hledáte tenisky v přesném odstínu Peach Fuzz, zaměřte svou pozornost na značku Cariuma, která ve spolupráci se společností Pantone přináší trendy obuv dle aktuálních barevných trendů. Pořídit si můžete elegantní bílé sneakers s Peach Fuzz detaily nebo plátěné broskvové tenisky. Navíc můžete mít ze svého nákupu dvojnásobnou radost, jelikož za každý zakoupený pár Cariuma jsou v amazonském pralese vysazeny dva stromy.

Kromě tenisek jsou k dostání Birkenstock Peach Fuzz pantofle na ven, do práce i na doma. 

 

napsala Dana Klementová

Zdroj: https://www.elle.com/fashion/shopping/g46075946/pantone-2024-color-of-the-year-peach-fuzz-fashion/ 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz