Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Znamení zvěrokruhu a věrnost: Nestálí Raci, fér Váhy i zvláštně věrní Berani

Znamení zvěrokruhu a věrnost: Nestálí Raci, fér Váhy i zvláštně věrní Berani

24.1.2024 - redakce Babinet.cz

Ochota k závazkům, stálost, loajalita, ukotvenost a jistota. Kontra k tomu přelétavost, neklid, vzrušující milostná dobrodružství a objevování nepoznaného.

Tato všehochuť ke vztahům již od pradávna patří a každé znamení zvěrokruhu to má s věrností trochu jinak. Otázkou je jak. A právě na to si odpovíme hned teď.

foto / Freepik

Beran

Beran a věrnost k sobě neodmyslitelně patří, ale má to dvě roviny. Že je Beran absolutně věrný platí pouze v případě, že ze strany partnera cítí respekt. Jakmile se ze vztahu Berana vytratí respekt, může rychle sklouznout k nevěře.

Býk

Býci jsou neústupní a tvrdohlaví, když jde o vztahy. Rodina se o Býka většinou strachuje, protože svým partnerským vztahům dává Býk víc, než sám od protějšku vyžaduje. Zůstává často věrný, i když je mu ublíženo.

Blíženci

Blíženci vládnou nezkrotným a citelným kouzlem. Jsou šarmantní, vzhledově velice přitažliví a je radost na ně pohledět. To všechno o sobě Blíženec ví a mnohdy z toho těží. Mnoho Blíženců tak má blízko k nevěrám a vyhledává nová milostná dobrodružství.

Rak

Raci k věrnosti dochází až později. Většinu svého života hledají štěstí v nových a nových vztazích. Stále však zůstávají poněkud prázdní a nenaplnění. Znovu a znovu tak hledají neznámou vzrušující náruč. Až později a s plnohodnotným vztahem jejich přelétavost končí.

Lev

Lvi jsou velmi štědří, milující a kreativní lidé. Jsou věrní, ano. Ale mohou být i velmi egocentričtí. Lev nebude nikoho následovat, je to vůdce. I proto pravděpodobně Lev potřebuje obdiv svého partnera. Když se mu právě obdivu nedostává, pokusí se hledat plamen zájmu v očích někoho jiného.

 

Panna

Panna potřebuje cítit pozornost a zájem. Když se jí toho všeho plně dostává, Panna absolutně nebude mít chuť, čas ani důvod pomrkávat jinam. Když už se tak ale děje, Panna si počíná až pozoruhodně opatrně. Na její nevěru nemáte šanci přijít.

Váhy

Váhy jsou skrz na skrz a za každých okolností totálně fér. Váha vám nebude lhát. Nebude vás podvádět. Nebude vás tahat za nos a na něco se vymlouvat. Na to je jednak líná, ale hlavně si stojí za svým. Váha vám poví, že její srdce už je jinde.

Štír

Když Štíra znáte dobře, je vám jasné, kolik vášně se v něm ukrývá. Štíři jsou tak pochopitelně ve vztahu tím, kdo jej vede. Investují do něj sto procent energie, nápaditosti i touhy. Pokud se jim to nevrací, pošlou vás k šípku. Nevěrou se nezdržují.

Střelec

Střelci mohou být v první chvíli bláznivě zamilovaní a klidně by běželi bez rozmyslu k oltáři. V příštím okamžiku ale mohou rychle ztratit zájem a hned se soustředí na někoho jiného. Jdou z jednoho extrému do druhého. Jsou považováni za jedno z nejnevěrnějších znamení zvěrokruhu.

Kozoroh

Kozorohové jsou extrémně věrní. Paleta příčin proč tomu tak je, je krásně rozmanitá. Kozorozi si k sobě jen obtížně někoho pouští. Těžko se otevírají a neprojevují city. Navíc jsou každým coulem realisté a vědí, že vztahy jsou také o úsilí.

Vodnář

Vodnáři bývají velmi svobodomyslné bytosti. Nejsou to lidé, které byste mohli nějak omezovat nebo spoutat. Vodnář musí dýchat, objevovat a poznávat. Takový člověk nevydrží ve vztahu celý život. Bude mu chybět volnost a trápení bude na denním pořádku.

Ryby

U Ryb si asi ani nedokážeme představit, že by svého milovaného partnera jakýmkoliv způsobem podvedly. Svědomí Ryb by pak sžíraly pekelné výčitky. Tohle Ryby nechtějí a nebudou podstupovat. Věrnost jim vyhovuje a nemají s ní problém.

napsala Bára Klímová

zdroje:

horoskopy.cz

https://www.futurepointindia.com/article/en/fidelity-according-to-the-astrological-sign-8661

https://www.yourtango.com/2018313057/which-zodiac-signs-most-loyal-friends-according-astrology

https://herlifeonline.com/most-loyal-zodiac-signs/

https://www.yourtango.com/2015283170/how-loyal-you-really-are-according-to-your-zodiac-sign

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz