Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Milujete Vodnáře? To vše byste měli vědět, když stojíte na startovní čáře vztahu

Milujete Vodnáře? To vše byste měli vědět, když stojíte na startovní čáře vztahu

22.1.2024 - redakce Babinet.cz

Vodnářům vládne planeta Venuše. Když tohle pochopíte, můžete se snadněji napojit na jeho komplikovanou vlnu. Vodnáři jsou nekonvenční lidé, kteří přitahují pozornost ostatních a také rádi koketují. Lásku prostě chápou po svém a vlastně za to ani nemohou. To vše byste měli vědět, když stojíte třeba na startovní čáře vztahu s Vodnářem.

Ženy s Venuší ve Vodnářovi jsou rády jedinečné, často nosí vlasy sčesané neobvyklými způsoby, nebo se oblékají alternativně. Nekonvenčnost je to, k čemu záměrně směřují. Muži s Venuší ve Vodnáři mají sklon k podivným a excentrickým partnerkám. Mají rádi společnost žen. Co ještě je pro Vodnáře ve vztazích typické? Je bezpečné Vodnáře milovat?

 
foto / Freepik
  • Lásku neudrží v tajnosti

Vždycky je poměrně snadné rozpoznat, že je někdo z Vodnářů zamilovaný. Vlastně ani nemá příliš velký zájem udržet si náklonnost k někomu v tajnosti. Tito lidé jsou přirozeně přitažliví a budou vás rychle inspirovat k přemýšlení o choulostivých věcech. Nejvíc v momentě, kdy na to nejste připraveni. Vodnář se ve vztazích sexuální touhou přímo vyznačuje. Často proto také mohou navázat více vztahů najednou. Vodnář se vám bude hodně zamlouvat, ale i proto je dobré mít o něm nakonec celistvý obrázek.

  • Vzpurnost je jejich druhé jméno

Vzpurná stránka Vodnáře o ledasčem rozhoduje, když si vybírá partnera. Mají tendenci vybírat si partnery, kteří vyzařují extrémní, až šokující intenzitu osobních vibrací. A to je pro ně ve vztahu důležitější, než např. věrnost. Jednoduše řečeno touží po výrazné osobnosti a jsou ochotni zaplatit i vysokou cenu. Mají rádi věci i situace, které způsobují rozruch. Dokážou ocenit netradiční a odvážné postupy. Jestli někdo zpochybňuje klasickou definici lásky, pak je to právě Vodnář. Jejich jedinečné myšlenky a ochota experimentovat (a často také touha po láskách na jednu noc) je vedou k vlastnímu průzkumu a pojmenování lásky, či vztahů. Jednoduše si je představují po svém.

  • Lásce obětují vše

Tito lidé se sami pasují do role mučedníků. Protože obětují klidně i svou vlastní pověst jen kvůli tomu, aby ukázali světu, že láska může existovat i způsobem, který je mimo obvyklé a tradiční rutiny. Nevýhodou je to, že experimentální a průzkumné jednání často zanechává pocit, že jsou poněkud neosobní a nevěrní vůči svým partnerům, kteří je časem považují za chronické sukničkáře a ženy do větru. Samotným Vodnářům je to však jedno.

Suma sumárum, zvláštnost Vodnářů stojí nakonec za to, když se s nimi naučíte důstojně zacházet. Ale musíte si dobře rozmyslet, co všechno jste vlastně ochotni tolerovat. A jaké jsou vaše zkušenosti s Vodnáři? Nebo jste sami Vodnářem a v článku jste se našli?

Napsala Bára Klímová

zdroj: Internet a kniha Astrologie v mýtech

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz