Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Móda pro ženy ve znamení Vodnáře: Jaké oblečení vám podle hvězd bude opravdu slušet

Móda pro ženy ve znamení Vodnáře: Jaké oblečení vám podle hvězd bude opravdu slušet

22.1.2024 - redakce Babinet.cz

To, v jakém znamení zvěrokruhu se narodíme, ovlivňuje v našem životě řadu věcí. Nejen tedy náš charakter nebo uvažování, ale i to, v jakém oblečení se cítíme nejlépe. Co podle hvězd nejlépe sluší ženám ve znamení Vodnáře? A jaké oblečení by jim rozhodně nemělo chybět v šatníku? Pokud jste i vy narozena v období od 21.1. do 20.2., nechte se inspirovat našimi tipy.

Ženy ve znamení Vodnáře

Jestliže jste se narodila ve znamení Vodnáře, pak jste určitě byla obdarována vynikající pamětí, intuicí, láskou ke svobodě a přátelství. Ženy tohoto znamení jsou šarmantní a často je poznáte podle neobvyklého oblečení či netradiční barevné kombinace. Zároveň však tyto ženy mají vytříbený vkus, takže je na nich vždy vše v perfektním, ačkoliv trochu zvláštním souladu. Mimo jiné mívají averzi vůči lacinému napodobování, což se v jejich módním vkusu rovněž odráží. 

foto / Freepik

Vodnáři a jejich šatník

Vodnáři se velice často a rádi vyjadřují skrze oblékání a módní styl. Jejich nespoutaná až vášnivá duše se projevuje touhou nejen dobře vypadat, ale také být vidět za každé situace. Rozhodně nemají v plánu splynout s davem. Naopak. V módě jsou velmi kreativní. Nemají strach z výrazných vzorů, barev ani střihů. Milují pestré barvy a jasné odstíny. Občas svými módními kreacemi dokáží své okolí přivést k rozpakům. I přesto jim ale jejich šarm nedovolí působit prvoplánově. Kamkoliv přijdou, tam jsou za hvězdu.

Trendy kaliopky

Pokud by letos nemělo ženám ve znamení Vodnáře něco chybět v šatníku, jsou to jednoznačně kaliopky. Právě kaliopky jsou totiž žhavým trendem roku 2024, který aktuálně nahrazuje klasické černé legíny. Za jejich popularitou stojí především módní influencerky, které jim daly nový život a přivedly je do čela módních konverzací. Je sice pravda, že jejich nošení není v kombinaci s lodičkami, mokasíny či balerínkami v chladném počasí příliš praktické, určitě se s nimi ale v davu neztratíte. Svým netypickým zakončením totiž vždy připoutají pozornost okolí. 

Fialové, modré a růžové odstíny

Za měsíční kámen žen Vodnářek je považován akvamarín. Právě jeho kouzelně modrá barva prohlubuje jejich svobodu a pocit nekonečna. Stejně tak je jejich dominantním drahokamem i granát, který má v jejich osobnosti značné zastoupení, zejména pak svým fialovým až fuchsiovým zbarvením. A tak by každá žena, která je narozena v tomto vodním živlu, měla vsadit na fialové, růžové a modré odstíny kalhot, blůz, topů, oversized sak i šatů. 

Chaos a vintage kousky

Charakteristickým znakem Vodnářek je jejich chaotické myšlení. A chaos vládne i v uspořádání jejich šatníku. Rády se ve věcech přehrabují, což je také důvod, proč tolik tíhnou k nákupům v second handech. Jejich cílem jsou mnohdy vintage obchody. Ve skříni jim proto nemůže chybět huňatý kabát nebo oversized sako v prodloužené délce.

napsala Dana Klementová

Zdroj: https://thezodiacstyle.com/aquarius-fashion-style/ 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz