Babinet.cz  /  Soutěže  /  Lednový detox zvládnete hravě. Soutěžte o doplňky stravy Naturevia

Lednový detox zvládnete hravě. Soutěžte o doplňky stravy Naturevia

21.1.2024 - MadlaJ

Právě teď je ideální čas na pořádný úklid! Díky novoroční očistě zbavíte své tělo škodlivých látek a dostanete do formy nejen své zažívaní, ale i imunitu. Soutěžte s námi a získejte balíček kvalitních přípravků Naturevia, který vám pomůže s detoxem, udržením váhy a navíc podpoří vaši obranyschopnost.

Ostropestřec pro zdravá játra a kontrolu hmotnosti

Také si občas zahřešíte? Pak vězte, že nezdravý životní styl se podepisuje na vašich játrech. Aby tento nápor játra zvládla, musíte se o ně dobře starat! V tom vám pomůže nový doplněk stravy Naturevia Ostropestřec LipoAktiv, který obsahuje silymarin, artyčok, cholin a vitaminy B6 a B12. Všechny tyto látky společnými silami pomáhají udržet naše játra fit. Silymarin, což je extrakt ze semen ostropestřce mariánského, pomáhá udržet jejich správnou funkci tím, že podporuje jejich činnost a také posiluje odolnost. Zároveň jde o silný antioxidant. Látky z artyčoku podporují metabolismus tuků, pomáhají regulovat cholesterol a díky nim tak budeme mít svou váhu snáze pod kontrolou. Cholin je pak důležitý pro to, aby játra neztučněla. Takže spolknout jednu veganskou kapsli denně za to stojí.

Probiotika pro zažívání

Kromě „úklidu“ v játrech byste však měli myslet i na svá střeva. K tomu, aby se vaše střeva dostala rychle do formy a obnovila se v nich správná rovnováha, vám pomohou probiotika Naturevia Laktobacily 5 Imunita. Tento doplněk stravy obsahuje unikátní komplex pěti vybraných kmenů laktobacilů a bifidobakterií lidského původu. V jedné kapsli je na 15 miliard těchto mikroorganizmů a přípravek navíc obsahuje i vitamin C, který podpoří vaši imunitu.

Začněte tedy nový rok lépe. Zbavte své tělo škodlivin a podpořte svoji obranyschopnost. Uvidíte, že se budete cítit mnohem lépe.

Co můžete vyhrát v soutěži:

3x balíček přípravků Naturevia, který obsahuje Naturevia Ostropestřec LipoAktiv a Naturevia Laktobacily 5 Imunita. Hodnota 1 výhry je cca 450 Kč.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Eva Procházková - Pardubice, David Jarský - Dúbrava,Radka Burýšková - Zlín

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

zoulova.jana@seznam.cz
15.3.2024 20:02

co výherci?

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz