Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Velký horoskop 2024: Ryby dostanou šanci zazářit, Lvům se naskytne lukrativní nabídka

Velký horoskop 2024: Ryby dostanou šanci zazářit, Lvům se naskytne lukrativní nabídka

29.12.2023 - redakce Babinet.cz

S koncem roku 2023 se nám otevírá magická brána do neznáma. Každý má nyní možnost uplynulý rok bilancovat a každý má také možnost rozhodnout se, jak bude jeho následující rok v některých ohledech vypadat. Někomu se například podaří rozluštit určité konkrétní věci, které mu celý život vrtaly hlavou. Někdo jiný se naopak vyjevení dlouho skrývaných tajemství dobrovolně zřekne. Pro někoho bude rok 2024 rokem úspěchu, pro někoho jiného rokem osobního přerodu.

foto / Unsplash

Pojďte se tak s námi podívat na to, zda bude rok 2024 dobrým rokem nakloněným velkým změnám, jde-li i o vaši maličkost. Co vás čeká a pravděpodobně nemine?

Beran

Berani se budou více pohybovat kolem finančních témat a budou se také mnohem více zapojovat do finančních diskuzí. To pro ně bude novinka, protože doposud v souvislosti s tímto náročným tématem povětšinou spíše mlčeli.  Příští rok tak v tomto směru Beran okolí překvapí.

Býk

Pro Býky v těchto dnech nastává ten pravý čas, kdy by si měli poctivě sepsat seznam cílů, kterých chtějí během příštího roku dosáhnout. U Býků také letos existuje jedno předsevzetí, které je k odhalení jednoho důležitého cíle intuitivně dovede. Využijte této souvislosti.

Blíženci

Nadcházející rok bude pro Blížence výzvou. Budou se muset ponořit do tajů věcí, kterým zatím příliš nerozumí a kterým se doposud vyhýbali. Blíženci nejsou zvyklí spoléhat se na své emoce. A už vůbec nejsou nakloněni ochotě porozumět jim. Přesně tento směr se příští rok změní.

Rak

Někteří Raci si během roku 2023 dokázali nastřádat větší obnos peněz, který v roce následujícím hodlají maximálně využít. Bilancujete zatím mezi četnějším cestováním a investicemi do bydlení. Vše nasvědčuje tomu, že u Raků nakonec zvítězí revitalizace domova.

Lev

U Lvů se s velkou pravděpodobností objeví možnost nové a lukrativní práce. To Lvi samozřejmě uvítají. Drobnou překážkou však může být to, že pracovní nabídka přijde ze zahraničí. Lvi by se nejraději ihned rozhodli nabídku přijmout. Nechte si ji však projít hlavou.

Panna

V Pannách bude příští rok zažehnuto něco, co je v jejich nitru skryto už dlouho. To rozvine i kreativní myšlení, kterému Panny doposud nedávaly takový průchod, jaký by měly. Když se tomuto daru budete věnovat, může vám z něj později plynout i zisk.

Váhy

Vahám se začne ohromně dařit v období mezi květnem a červnem. To, na čem pracovali velice dlouho, se nyní začne pozitivně drát napovrch v plné síle. Okolí Vah konečně uvidí, že Váhy dobře vědí, co dělají. I když to je běh na dlouhou trať.

Štír

Soukromý a profesní život může být v roce 2024 ve velkém rozporu. Než se rozhodnete pro prioritu, měli byste si být jisti, že vaše rozhodnutí nebude mít fatální následky. Štíři jsou velmi inteligentní a rozhodní, ale priority se jim někdy určují hodně špatně.

Střelec

Rok 2024 nabízí velké změny, jde-li o vaše soukromí a také finance. Buďte velmi opatrní, protože jste poměrně dlouho odpočívali na vavřínech.  Berte na zřetel silná pokušení, která vás mohou vyvést z rovnováhy, a zároveň si nezapomeňte všímat dobrých věcí, které ve svém životě již máte.

Kozoroh

V nadcházejícím roce budete čelit výzvám ve všech aspektech vašeho života. Seberte všechnu svou energii a sílu a připravte se na pomyslnou bitvu. Poslouchejte svůj vnitřní hlas, který vás provede každým důležitým tahem. Dejte si ale pozor, abyste při nově získané suverenitě neztratili hlavu.

Vodnář

Během zbrusu nového roku se projeví vaše kreativita a další talenty. Stejně tak je to rok, kdy se vám podaří rozvinout své nadání do takové míry, že budete konečně o mnoho spokojenější se svým životem. Máte nyní spoustu ideálního času a svobody, abyste tyto talenty ukázali světu.

Ryby

Rok 2024 Rybám nabídne mnoho příležitostí. Tyto možnosti a šance se objeví snad v každém ohledu vašeho bytí. Musíte je ale chtít vidět. To je něco, co Rybám dělá potíže. Nyní vám jsou hvězdy nakloněny a vy, milé Ryby, byste toho konečně měly využít. Šance zatím zůstávaly nevyužité.

 

napsala Bára Klímová

zdroje:

https://horo2024.com/el/horoscope-taurus-january-2024/

horoskopy.cz

https://www.merriam-webster.com/dictionary/esoterica

https://www.astrology.com/zodiac-signs

https://elesoul.eu/

 

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz