Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte krásný vánoční balíček čajů AHMAD TEA

Vyhrajte krásný vánoční balíček čajů AHMAD TEA

2.12.2023 - redakce Babinet.cz

Adventní čas je v plném proudu, Vánoce se kvapem blíží a ať se nám to líbí nebo ne, je nejvyšší čas důkladně se zamyslet nad vánočními dárky. Pokud tedy nepatříte mezi ty poctivce, kteří mají nejpozději v listopadu vše nakoupeno, zabaleno a připraveno a jen si „užívají“ pohodové přípravy na nadcházející sváteční dny? Většina z nás se touhle dobou teprve začíná poohlížet po nejrůznější inspiraci, tak tady ji máte – dárkové čaje od AHMAD TEA pod stromečkem zaručeně potěší, a to ať už hledáte dárek pro partnera, kamarádku nebo prarodiče. Hodí si ale také jako skvělá pozornost pro hostitele, až půjdete na předvánoční party nebo návštěvu k přátelům.

3 z vás mají navíc možnost krásný balíček čajů vyhrát, stačí správná odpověď na soutěžní otázku... A na co se můžete těšit?  

Na kolekci ovocných a bylinných čajů Herbalist se šesti odlišnými druhy čaje pro každou náladu, příležitost i počasí. Zahřeje za všech okolností a zalahodí tak tělu i unavené mysli. K tomu představuje skvělou kombinaci kolekce ovocných čajů Fruit Lover‘s Collection plná nádherných barev a lahodných chutí. Tento mix 8 druhů vybraných ovocných směsí je naprostou sázkou na jistotu, pokud si chcete vychutnat zaslouženou chvilku odpočinku a vychutnat si šálek skvělého britského čaje. Tato kazeta s výběrem nejlepších ovocných čajů Ahmad Tea navíc neobsahuje kofein a je tak ideální také pro děti.

Více inspirace na www.ahmadtea.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Lenka Chroboková - Dvůr Králové nad Labem, Ludmila Vilímová - Praha, Milan Roštek - Třemošnice

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

venkovanka
14.12.2023 08:48

ČAJE MŮŽU JEN DOPORUČIT. HEZKÉ KLIDNÉ VÁNOČNÍ SVÁTKY.

zarli
14.12.2023 09:26

Tyto čaje moc ráda piju a obdarovávám i své blízké.I mé letošní dárky obsahují krabičky tohoto jedinečného čaje.Krásné Vánoční svátky..

akčak
14.12.2023 22:08

Tyto čaje zatím neznám

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz