Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Velký vánoční horoskop: Býci budou spíše zdrženliví, Raky čeká péče o teplo rodinného krbu

Velký vánoční horoskop: Býci budou spíše zdrženliví, Raky čeká péče o teplo rodinného krbu

1.12.2023 - redakce Babinet.cz

Vstupte do magického světa Vánoc a astrologie, kde si díky hvězdám posvítíme na váš vánoční osud. Jedinečný vánoční horoskop vám prozradí, co vás v prosinci čeká a nemine. Kdo se bude chtít držet zpátky? A kdo naopak vánočního veselí bude chtít využít naplno? Pojďme společně najít odpovědi a ponořme se vánočních předpovědí, které nám vyjeví, jak si tento sváteční čas užijete právě vy.

foto / Freepik

Berani

Tento prosinec bude pro Berany plný energie a vánočního ducha. Vaše odhodlání překoná všechny překážky, ať už se bude jednat o vánoční nákupy nebo zdobení stromečku. U vás Beranů vše proběhne pěkně v klidu a stresu nedáte šanci. S láskou a hřejivostí v srdci si užijete radostné chvíle s rodinou a vaše energie vám jen těžko dovolí sedět doma.

Býci

Prosinec Býků bude plný pohody a komfortu. Nazujte si ty nejpohodlnější ponožky, protože vám hrozí více než jedno vánoční večerní relaxační posezení u krbu nebo u topení. Přestože vás bude hodně lákat zůstat v teple domova, neodmítejte pozvání na vánoční trhy. Nasajete tam pořádnou dávku té pravé vánoční nálady.

Blíženci

Máte před sebou spoustu vánočních večírků, kde naprosto vyniknete svým vtipem a šarmem. I když možná budete mít dojem, že jste z vánočního shonu unaveni, v hloubi duše si přece jen budete užívat každičký okamžik. Připravte se na to, že tento rok budete v prosinci spojovat i ty lidi, kteří byli dříve nesmiřitelní.

Raci

Raci se budou v prosinci maximálně věnovat teplu rodinného krbu. Pro jedince v Raku Vánoce představují zejména domov. Naplno si tak užijí intenzivní a hezké chvíle se svými blízkými. Připravte se letos i na to, že se vám povede famózní cukroví. Dokonce i to, se kterým jste minulé roky zápasili. Prosinec si pro Raky zkrátka připravil jen vše dobré.

Lvi

Milí Lvi, váš prosinec bude zářit stejně jako vy. Konkrétně na vás se v tomto vánočním čase směje štěstí a prosperita. Budete okouzlovat všechny kolem sebe svým inspirativním vánočním duchem a strhnete i toho největšího škarohlída. Buďte připraveni na to, že se stanete hvězdou všech vánočních večírků a vaše charisma bude oslnivé zcela stejně, jako noční záře vánočních světel.

Panny

Prosinec Pann bude, jak jinak, než precizní a plný organizace. Vaše domácnost bude vypadat jako ten nejhezčí obrázek z prestižního časopisu. To vše díky vašemu vkusu a schopnosti cokoliv dovést k dokonalosti. I když jste v duchu Vánoc ještě trochu pečlivější než obvykle, nebojte se přece jen zahodit plán a dovolte si spontánní a radostné okamžiky.

Váhy

Pro Váhy bude prosinec symbolizovat vyváženost a harmonii. Najděte si čas na relaxaci a pohodu, abyste si skutečně užili tu vánoční magii se vším všudy. Nenechte se vyvést z míry domnělými povinnostmi, které s sebou nesou pouze stres, a užijte si vánoční klid a pohodu. Během prosince budete mít i spoustu příležitostí, díky kterým se projeví vaše famózní komunikační schopnosti.

Štíři

Pro Štíry bude prosinec plný tajemství a intenzity. Vaše vánoční dobrodružství začne už při nákupní štaci, kdy za drobný peníz objevíte ty nejlepší dárky pro své blízké. Avšak pozor. Vánoční zázraky vám mohou přinést i několik nečekaných překvapení. Přijměte je s otevřenou náručí a nechte se unést vánočními emocemi. Na to vy Štíři vůbec nejste zvyklí.

Střelci

Prosinec plný dobrodružství a optimismu. Ten čeká Střelce. Vaše vánoční plány budou odvážné a naplněné radostí. Připravte se na nečekané výzvy, kdy budete moci svůj optimistický pohled na svět nechat zazářit a rozjasníte tak i tváře kolem vás. Vaše dobrodružná povaha vás zavede i na místa, kde se budete cítit jako vlastní vánoční pohádka.

Kozorozi

Vaše odpovědnost vám i v prosinci přinese nejen spoustu povinností, ale i radostí. Buďte oporou svým blízkým a podporujte tradice, které pro ně mají význam. Vytvořte atmosféru bezpečí a lásky, ve které se každý bude cítit příjemně. Vaše praktické schopnosti vám pomohou vytvořit vánoční pohodu, kterou si budete pamatovat dlouho.

Vodnáři

Pro Vodnáře bude prosinec plný nápadů a inovací. Vaše vánoční plány budou odrážet vaši originalitu a touhu po nových zážitcích. Nebojte se vybočit z tradičních kolejí a užijte si bezostyšně vánoční atmosféru, která bude zcela unikátní. Vaše kreativní myšlení osvěží každý vánoční okamžik a vaše společenské schopnosti budou v prosinci absolutně vynikat.

Ryby

Vaše kreativní myšlení se projeví už ve vánoční výzdobě. Vytvoříte si malé vlastní vánoční kouzlo s dekoracemi, které budou reflektovat váš vnitřní svět. Při výběru dárků se pak řiďte intuicí a překvapte své blízké něčím, co jim rozehřeje srdce. Vaše vánoční svátky pak budou plné lásky a snových momentů, u kterých si budete přát, aby trvaly věčně.

napsala Bára Klímová

zdroje:

horoskopy.cz

https://bestlifeonline.com/christmas-movie-zodiac-sign/

https://stylecaster.com/lifestyle/zodiac/1347315/christmas-horoscope/

https://clairvoyance.org/top-7-zodiac-signs-that-feel-the-christmas-spirit/

 

 

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz