Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  S minisukněmi uspějete i v zimě: Jak je stylizovat

S minisukněmi uspějete i v zimě: Jak je stylizovat

13.11.2023 - redakce Babinet.cz

S minisukněmi se s příchodem chladných dnů rozhodně nemusíte loučit. Pouze stačí vyměnit lehké, vzdušné a barevné modely za přívětivější varianty. Nejvíc parády v zimě uděláte s černými, skládanými nebo koženými minisukněmi. S čím a jak je během zimy stylizovat? 

foto / Freepik

Pravidla nošení minisukní na podzim a v zimě

Zatímco v létě dáváme přednost lehkým a jemným minisukním, nyní nastal čas sáhnout po minisukni z populárního buklé, pleteniny a obecně pevnějších látek. Nejenže více zahřejí, ale mnohem lépe se hodí k dalším podzimním kouskům, jako jsou například svetry.

I když lze minisukně nosit i v zimě, určitě nejsou vhodné pro celodenní běhání po městě nebo výlety do přírody. Do kanceláře nebo na večerní posezení s kamarádkou jsou ale jako stvořené. 

Ať už sáhnete po jakékoliv podzimní/zimní minisukni, vždy je dobré ji kombinovat především s objemnějšími kousky, jako jsou huňaté roláky a svetry či oversized saka. Co se týče bot, je dobré myslet na to, že čím kratší je sukně, tím vyšší by měly být boty. Minisukním to proto vůbec nejlépe ladí s vyššími kozačkami. Chybu ale určitě neuděláte ani s tzv. chelsea boots. Vsadíte-li na tenisky, nezapomeňte si vzít vyšší ponožky. Ty jsou v tomto případě víc než žádoucí. 

Minisukně, vysoké kozačky a sako

Pokud zkombinujete minisukni, černé silonky, vysoké kozačky, svetr a oversized sako, nemůžete šlápnout vedle. S podobným outfitem uspějete téměř kdekoliv. Lze ho navíc nosit na nespočet způsobů. Čas od času pouze stačí vyměnit černé silonky za vzorované, svetr za rolák nebo vysoké kozačky za kotníkové boty. Rázem tak můžete vyčarovat řadu líbivých outfitů pomocí pár kousků. 

Minisukně a svetr nebo košile

Možností, jak v zimě můžete minisukně nosit, je opravdu celá řada. Skvěle vypadají nejen se svetry, ale sluší jim to také s košilemi a pletenými vestami. Na vánoční večírek k nim můžete zkusit obléct body s flitry nebo halenku s jedním rukávem. Během formálnějších akcí dejte spíše než kozačkám přednost lodičkám. 

Nikdy nezapomínejte na doplňky, jako jsou kabelky, šperky, pásky a jiné, které outfitu dodají pomyslný šmrnc. 

 

napsala Dana Klementová

Zdroj: https://cz.pinterest.com/search/pins/?q=skirt%20outfits%20winter%202023&rs=typed

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz