Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Astrologie a horoskop na říjen: Co vás v následujícím měsíci čeká a nemine?

Astrologie a horoskop na říjen: Co vás v následujícím měsíci čeká a nemine?

27.9.2023 - redakce Babinet.cz

Počasí se pomalinku mění a na obzoru se rýsuje půvabný start podzimu. Už brzy si budeme užívat příjemně chladné a zároveň slunné babí léto, které ještě nedávno bylo hudbou daleké budoucnosti. Jaký však říjen bude konkrétně pro vás? Co vás čeká a nemine? Jaké výzvy a příležitosti vám nejbližší měsíc přinese? To vše a mnoho dalšího se dozvíte v našem horoskopu, který nechává nahlédnout pod pokličku pestrého podzimního měsíce.

foto / Freepik

Beran

V říjnu budou Berani silně ovlivněni svou kreativitou. Konečně se zase začnou těšit na nové nápady a inspirace. A to zejména v pracovní oblasti. Energii, kterou si jejich tvůrčí projekty zaslouží a vyžadují, hromadili Berani dlouho. Teď jí budou moct dát absolutní průchod. Přichází ten správný čas. Nebojte se tak jít, zkusit a prosadit si své.

Býk

Býci by v říjnu měli pozorně naslouchat své intuici. Občas na její moc zapomínají a poté hořce litují. Nebojte se však mnohem více naslouchat svému vnitřnímu hlasu. V nejbližších dnech jej využijete k řešení dlouho odkládaných problémů. Ve financích buďte obezřetní a nechte si v souvislosti s nimi dostatek času při důležitém rozhodování.

Blíženci

Blíženci by si během října měli značně užívat rodiny a přátel. Kvalitní čas máte uložený a vložený do rodiny. Toto vy dobře víte, ale mnohdy vše necháváte až na někdy. Z někdy je ale najednou nikdy a dostavuje se frustrace. Mohou vás potkat i nějaké neočekávané změny ve vašich plánech. To vás může trochu vyvést z rovnováhy.

Rak

Raci budou mít tendenci být emotivnější více, než by bylo zdrávo. Je však důležité, abyste se snažili alespoň jakž takž krotit své výpady či výlevy. Především si dejte pozor na reakce ve stresových situacích. V první půlce října se snažte zcela vyhnout konfliktům a pokuste se zachovat klidnou hlavu. Ušetří vám to mnoho problémů.

Lev

Pro Lvy nastane úžasná doba, která bude jasně nakloněna osobnímu růstu. Zkuste se proto ponořit do nových aktivit nebo studia, které vás již dlouho zajímá. Můžete narazit na něco, co vás skutečně nadchne, aniž byste to předtím vůbec tušili. V mezilidských vztazích se snažte být více pozorní k potřebám druhých.

Panna

Pro Panny bude následující měsíc o komunikaci. Buďte otevření novým nápadům a nebraňte se vehementně diskuzím tak, jak bývá vaším zvykem. Můžete objevit dávno ztracenou inspiraci a lidé vás mohou podpořit v osobním růstu. Nemusíte se mít pořád na pozoru a podezírat společnost z toho, že vám nepřeje. Škodíte tím sami sobě.

Váhy

Váhy, dejte si pozor na oblast zdraví. Říjen bude ideálním časem, kdy byste se měli na své bolístky pořádně zaměřit a začít je konečně řešit. Vaše zanedbávání prevence a přehlížení již vzniklých zdravotních problémů se vám jednou opravdu nevyplatí. Udělejte si v příštích týdnech čas také na relaxaci a šlápněte do péče o sebe trochu více.

Štír

Z nadcházejícího měsíce mají Štíři drobnou obavu. Osoby ve Štíru dobře vědí, že je čeká jistá důležitá zkouška a to je značně znervózňuje už nyní. Milí Štíři, nepoddávejte se svému strachu a věřte ve své schopnosti. Uvidíte, že během října překonáte sami sebe a vaše sebedůvěra konečně vzroste. To si zasloužíte.

Střelec

U Střelců to během října bude o mezilidských vztazích. Měli byste být pozornější k potřebám ostatních. Dost možná vám totiž již poměrně dlouho něco zásadního uniká. Můžete narazit jak na zajímavé lidi, kteří pro vás budou určitou příležitostí, ale tak stejně se vám v nejbližších týdnech mohou v životě objevit lidé, kteří proti vám kují rafinované pikle.

Kozoroh

Hlavní prioritou celého října bude u Kozorohů plánování budoucnosti. Dávejte si proto pozor také na finanční plánování, které se vám v uplynulých měsících trochu vymklo z rukou. Zkuste popřemýšlet o dlouhodobých investicích. Sami dobře víte, že vás lákají už dlouho. Vykročte proto ze své komfortní zóny a zabředněte do problematiky investic trochu více.

Vodnář

Pro Vodnáře začne říjen velmi náročným způsobem. A první říjnovou půli tak bude i pokračovat. Zkuste se na své momentální problémy podívat spíše jako na výzvy než jako na překážky, které nelze překonat. Jistá cesta tam je, ale musíte se více snažit, jde-li o její hledání. Hlavně nepropadejte panice. Může jít jen o dočasný útlum.

Ryby

Říjen u Ryb bude s velkou pravděpodobností o nevěře. Budete se s ní muset nějak vypořádat. Ne však s nevěrou partnerskou, ale se zpronevěřením se sobě. Může jít o cokoliv. Ať už prohřešek v dietě či o rest vůči někomu. U jiných jedinců by nešlo o nic tak závažného, ale Ryby se vždy trestají více, než je nutné. Buďte na sebe proto během měsíce října hodní, ať už jste se provinili čímkoliv.

 

napsala Bára Klímová

zdroje: horoskopy.cz, astrostyle.com, zodiacsign.com/

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip