Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Trend širokých pásků po vzoru slavných žen. Nosí se korzetové tvary i extravagantní kousky

Trend širokých pásků po vzoru slavných žen. Nosí se korzetové tvary i extravagantní kousky

10.7.2023 - redakce Babinet.cz

Bez vhodných doplňků nemůže být žádný outfit perfektní. Jedním takovým doplněk, do kterého se letos skutečně vyplatí investovat, je široký pásek. Ačkoliv se jedná o aktuální módní trend, jistě ho ve svém šatníku oceníte i v budoucnu. 

ilustrační foto / Freepik

Fashion doplňky jsou základ šatníku

Stále existují ženy, které mají pocit, že doplňky nejsou při tvorbě outfitu příliš podstatné. Opak je ovšem pravdou. Vhodně zvolený doplněk dokáže daný outfit povýšit hned o několik levelů! Jestliže jste tedy i vy nepovažovala pořízení doplňků za důležité, je nejvyšší čas to změnit. Právem jsou doplňky považovány za jednu z nejlepších investic. Jednoduše s nimi můžete tvořit nové a nové outfity, a to i s několik sezon starými kousky. 

Letos se kromě tradičních fashion doplňků, jako jsou například sluneční brýle, klobouky a kabelky, ve velkém nosí i široké pásky. Lze říct, že široké opasky zažívají doslova módní boom! Zkuste mu dát také šanci. Uvidíte, jak praktický a stylový dokáže být.

Široké opasky po vzoru slavných žen

Mnoho trendů již dávno nepochází z mol světových přehlídek a dílen módních návrhářů. Většinu hlavních trendů udávají slavné ženy. Jakmile si něco oblečou na veřejnosti, okamžitě daný kousek stoupne na popularitě. A jinak tomu samozřejmě nebylo ani v případě širších pásků. 

Ve velkém jim holdují celebrity, jako je Scarlett Johansson, Jennifer Lawrence nebo supermodelka Karolína Kurková. Velkou průkopnicí širokých pásků se stala také modelka Hailey Bieber, která je právem považována za jednu největších současných módních ikon.

Kožené, korzetové i jednoduché široké opasky

Pokud se letos v létě inspirujete koženými pásky, budete mít jistotu, že víc trendy už snad ani být nemůžete. Pořídit je lze v aktuálních kolekcích značek Schiaparelli nebo Louis Vuitton. Dále široké opasky nabízí GAP, Reserved, Guess, Liu Jo, Bottega Veneta, Max Mara a mnohé další. 

Co se týče designu, nosit se v létě 2023 budou zejména prořezávané a prošívané motivy nebo korzetové tvary podtrhující smyslnost ženské postavy. Nouze nebude ani o nestárnoucí jednoduchost v podobě hladké černé kůže. Milovnice výrazných doplňků mohou sáhnout po extravagantnějším širokém pásku, který bude zdobený kovovými detaily či výraznou sponou. Z barev bude dominovat černá, hnědá a béžová. 

napsala Dana Klementová

Zdroj: https://bucklemybelt.com/blogs/news/trending-leather-belt-styles-for-women-in-2023 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz