Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o krásný balíček výrobků Artie, které ocení každý pejskař

Soutěžte o krásný balíček výrobků Artie, které ocení každý pejskař

30.6.2023 - redakce Babinet.cz

Co všechno sbalit pejskovi na delší výlet? My doporučujeme:

PAMLSKY

Pamlsky bývají nutností na každou procházku, trénink i výlet. Pokud očekáváte, že bude v okolí hodně rušivých elementů, sbalte ty nejlákavější pamlsky, které má váš pejsek nejraději. Jestli váš pejsek preferuje hračku před pamlsky, sbalte i jeho oblíbený míček či přetahovadlo.

OBOJEK A VODÍTKO

Máte vycvičeného pejska, který perfektně ovládá přivolání? To je jistě velká výhoda, ale máte-li v plánu delší výlet, vezměte si raději i obojek a vodítko. Nejenže si budete připadat jistější v nejrůznějších situacích, které mohou nastat, ale obojek může usnadnit odchyt pejska v případě, že by se přeci jenom zaběhnul. Pokud máte doma pejska útěkáře, který povel přivolání příliš neovládá, sbalte i stopovací šňůru. 

SÁČKY NA EXKREMENTY

Nezapomeňte se vybavit dostatečným množství pytlíku na psí bobky. Nespoléhejte na to, že všude budou k dispozici stojany se sáčky. 

VODA A JÍDLO

Myslete především na pitný režim svého pejska. Hydratace je pro psy velmi důležitá, proto pokud víte, že vás čeká náročnější výšlap nebo delší procházka, je potřeba zabalit kromě dalších věcí i dostatek vody. Podle délky výletu zvažte i přibalení jídla. 

SOUTĚŽ S FIRMOU ARTIEFASHION.CZ

Přinášíme soutěž o tři balíčky od firmy Artiefashion.cz. Tři z vás získají dvoukomorový pamlskovník a cestovní skládací mističku na vodu i žrádlo značky Artie, které určitě oceníte při každodenních procházkách i na výletech s vašimi chlupáči.

Pamlskovníky Artie slouží jako zásobníky na odměny pro psy. Lze je využít jak při běžných každodenních procházkách či hrátkách s vašimi mazlíčky, tak k jejich profesionálnímu výcviku. Pamlskovníky mají ve vrchní části na obou stranách všitý tenký magnet, který umožňuje snadné a rychlé opakovatelné otevírání a zavírání. Pamlskovníky jsou vyrobeny z odolné a nepromokavé látky. Součástí pamlskovníků je také nastavitelný popruh s přezkou. Vybírat můžete z jednobarevných i vícebarevných variant. Více najdete na www.artiefashion.cz.

Skládací cestovní miska pro psy Artie je určena zejména na vodu, pokud např. jdete či jedete na výlet a nechcete s sebou tahat nic těžkého a neskladného. Pokud cestujete, můžete jí využít i na granule či jiné žrádlo pro psy. Mistička je velice skladná, lze ji snadno složit a rozložit pomocí čtyř patentek. Je vyrobena z odolné a nepromokavé látky. Více informací o téhle praktické vychytávce najdete na www.artiefashion.cz. Na výběr je mnoho barevných variant.

Artiefashion.cz je česká firma působící na českém i slovenském trhu již od roku 2013. Pod značkou Artie vyrábí originální výcvikové pomůcky prvotřídní kvality určené pro pejskaře. V jejich sortimentu najdete vícekomorové pamlskovníky na magnet, tašky přes rameno, výcvikové sukně a vesty, výstavní pamlskovníky, cestovní misky, obaly na průkazy a další. Firma při výrobě používá i vlastní designy látek a šije i věci na zakázku, tj. výrobky upravené dle požadavků a přání svých klientů.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Lucie Konfrštová - Velká Losenice, Tadeáš froml - Bechyně, Eva Brabcová - Cheb

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Bohousek
13.7.2023 23:16

Parádní výhra

Další soutěže

Náš tip