Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  CARNILOVE TRUE FRESH CAT - masové granule pro vaše šelmy!

CARNILOVE TRUE FRESH CAT - masové granule pro vaše šelmy!

2.6.2023 - redakce Babinet.cz

Kočky milují maso a tak je určitě potěší nová řada granulí Carnilove True Fresh. Díky unikátní technologii totiž obsahuje až 70 % čerstvého masa. Maso je navíc tak šetrně zpracováno, že si zachovává své původní výživové vlastnosti. Granule proto kočkám chutnají více než běžná krmiva a jejich složení je pro ně velmi atraktivní. Výhodou je, že jsou jednotlivé receptury navržené tak, aby se mohly bez problémů střídat. Krmivo se hodí pro dospělé a sterilizované kočky.

foto / Freepik

Granule se vyrábějí ve třech recepturách – Carnilove True Fresh Turkey, Carnilove True Fresh Chicken a Carnilove True Fresh Fish. Bílkoviny z rybího, kuřecího i krůtího masa jsou bez předchozího zpracování. Kočkám se proto lépe tráví. Maso má i vysoký obsah kvalitních aminokyselin, důležitých stavebních látek organismu. V granulích nenajdete moučku, brambory ani obiloviny.

Přírodní ingredience pro kočičí zdraví

Receptury obsahují přírodní ingredience, které se vzájemně dokonale doplňují. Zároveň je složení pestré a chuťově atraktivní. Samozřejmostí je obsah minerálů či  výtažků z brusinek, borůvek a rakytníku na podporu citlivého močového aparátu koček a udržení zdravého Ph moči.

Carnilove True Fresh Turkey s čerstvým krůtím masem se zaměřuje na kočky, které potřebují regulovat váhu. K udržení optimální hmotnosti jim pomůžou vynikající živiny v podobě dietní vlákniny a L-karnitinu. Zdravý metabolismus zajistí pohanka, hrách a čočka, které jsou skvělými přírodními zdroji rostlinných bílkovin a minerálů. Brusinky a zázvor fungují jako protizánětlivá složka.

Carnilove True Fresh Chicken s čerstvým kuřecím se díky nízkému obsahu tuku hodí k udržení optimální fyzické kondice koček. Kuře je dietní maso a zároveň je vynikajícím zdrojem aminokyselin, které dodávají energii. Tato receptura také podporuje imunitu. Antioxidanty v bylinkách, jako je tymián a rozmarýn, spolu s brusinkami, borůvkami, rakytníkem, červenou čočkou a okřehkem (žabinec) zlepšují imunitní funkce a chrání kočičí tělo před infekcemi.

Složení granulí Carnilove True Fresh Fish s čerstvou rybou prospívá kočičí kůži a srsti a podporuje také mozek a srdce. Rybí maso jako vynikající zdroj omega-3 mastných kyselin a polyfenolů má spolu s lososovým olejem tyto procesy v těle na starosti. Další přírodní ingredience, jako kořen čekanky, okřehek, borůvky, brusinky a červená čočka jsou výborným zdrojem antioxidantů a udržují tak kočičí organismus v rovnováze a chrání ho před chorobami.

Původ surovin je důležitý

Všechny ingredience pocházejí od prověřených lokálních dodavatelů. Maso použité do granulí je kvality schválené i pro lidskou spotřebu. Nová továrna v Číčenicích se zaměřuje speciálně na produkci z čerstvého masa a díky nejmodernějším technologiím mohou vznikat granule té nejvyšší kvality. Maso do továrny přichází v čerstvém stavu a k extruzi jej připravují až na místě. Jedná se o novou cestu k výživě domácích zvířat.

www.carnilove.cz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip