Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Filmy společnosti FALCON získaly nominace na Zlatý Globus

Filmy společnosti FALCON získaly nominace na Zlatý Globus

Redakce Babinet

V Los Angeles byly vyhlášeny nominace na Zlatý Globus, ocenění které uděluje Asociace zahraničních novinářů akreditovaných v Hollywoodu.

Filmy, které v ČR do kin uvádí společnost Falcon, získaly několik nominací na cenu, která je považována za předzvěst Oscarů.

V kategorii nejlepší herec v dramatickém snímku získal nominaci Will Smith za výkon ve snímku Štěstí na dosah.

Na Zlatý Globus za nejlepší píseň byla rovněž nominována skladba z filmu Štěstí na dosah nazvaná "A Father's Way", kterou složili Seal a Christopher Bruce.

Snímek má premiéru v kinech v České republice 8.2. 2007

Další snímky, které získaly nominaci v některé z kategorií, uvedl Falcon do kin v roce 2006.

V kategorii nejlepší herec v komedii nebo muzikálu získal nominaci Johnny Depp za roli kapitána Sparrowa ve filmu Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže. Třetí díl divácky úspěšné série Piráti z Karibiku: Na konci světa připravuje Falcon do českých kin na 24.5.2007.

V kategorii nejlepší hudba byl na Zlatý Globus nominován Hans Zimmer za zkomponování hudby k filmu Šifra mistra Leonarda.

V kategorii nejlepší animovaný celovečerní film se utkají dokonce dva filmy z distribuce společnosti Falcon – Auta a V tom domě straší.

Fotografie a podrobné informace o jednotlivých titulech naleznete na www.falcon.cz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz