Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte a vyhrajte doplňky stravy pro lednovou očistu

Soutěžte a vyhrajte doplňky stravy pro lednovou očistu

31.1.2023 - MadlaJ

Začněte nový rok důkladným úklidem. Při správně zvoleném detoxu zbavíte své tělo škodlivých látek a dostanete do formy nejen své zažívaní, ale i imunitu. Soutěžte s námi a získejte balíček přípravků Naturevia, který vám pomůže při detoxikaci organizmu a navíc podpoří vaši obranyschopnost.

Ostropestřec pro játra

Chcete-li se pustit do očisty, musíte začít u jater. Právě ta totiž zbavují organizmus toxických látek. Ovšem dělají toho mnohem víc. Vykonávají přes 300 funkcí a jsou jedním z životně důležitých orgánů. Bylinkou, která na ně má blahodárný vliv, je ostropestřec mariánský, jehož semena obsahují silymarin. Tato látka podporuje nejen očistu jater, ale i jejich regeneraci. Zároveň pomáhá udržovat jejich správnou funkci a podporuje zažívání. Mimo to je ostropestřec velmi silný antioxidant, který pomáhá chránit buňky celého organizmu proti poškození volnými radikály a před nepříznivými vnějšími vlivy. Má také blahodárný vliv na zdraví srdce a správnou hladinu krevního cukru. Myslíte-li to s očistou vážně, pak byste měli sáhnout po doplňku stravy Naturevia Ostropestřec forte, jenž patří k nejsilnějším na trhu a stačit vám bude jedna kapsle denně.

Probiotika pro zažívání

Kromě „úklidu“ v játrech byste však měli myslet i na svá střeva. K tomu, aby se vaše střeva dostala rychle do formy a obnovila se v nich správná rovnováha, vám pomohou probiotika Naturevia Laktobacily 5 Imunita. Tento doplněk stravy obsahuje unikátní komplex pěti vybraných kmenů laktobacilů a bifidobakterií lidského původu. V jedné kapsli je na 15 miliard těchto mikroorganizmů a přípravek navíc obsahuje i vitamin C, který podpoří vaši imunitu.

Začněte tedy nový rok lépe. Zbavte své tělo škodlivin a podpořte svoji obranyschopnost. Uvidíte, že se budete cítit mnohem lépe.

Co můžete vyhrát v soutěži:

3x balíček přípravků Naturevia, který obsahuje Naturevia Ostropestřec Forte a Naturevia Laktobacily 5 Imunita. Hodnota 1 výhry je cca 500 Kč.

Nápovědu najdete ZDE 

 

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Pavla Varáčková - Štěnovice, Eisová Jana - Chotěboř, Liběna Doleželová - Praha

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

alenab
14.2.2023 09:08

každé jaro tento přípravek beru

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip