Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Maminka se pyšní Pupíkem roku

Maminka se pyšní Pupíkem roku

Redakce Babinet

Se svým manželem a dvěma malými dětmi žije v útulném bytečku v obci Hostěradice nedaleko Znojma. Zatím pouze okruh nejbližších přátel a rodiny ví, jakým titulem se čerstvě pyšní. Řeč je o osmadvacetileté Nadě Šeinerové, „majitelce“ nejkrásnějšího Pupíku roku 2006.

Vystudovaná zdravotní sestra pocházející z Lipníku nad Bečvou je již pět let šťastně vdaná za svého muže Marka. Spolu mají přes dva roky starého syna Davida a od července i dcerku Veroniku. Právě s ní, tehdy ještě uvnitř svého bříška, dokázala zaujmout nejvíce lidí ve zmíněné soutěži o nejkrásnější bříško nastávajících maminek organizované těhotenským krémem Elasti-Q. „Fotografovat jsem se nechala v červnu ve Znojmě, tehdy jsem byla v osmém měsíci těhotenství. Nijak zvlášť jsem se na to nepřipravovala. Ba naopak, musela jsem být během focení pořád v pozoru. Fotka byla tedy udělaná hned, syn David totiž pořád běhal kolem a tahal za všechny ty dráty k přístrojům,“ konstatovala skromná a šťastná maminka. „Zas úplně tak to nebylo, když si vzpomenu na toho kadeřníka a hodiny u zrcadla,“ s úsměvem ji doplnil manžel Marek.

Naďa Šeinerová uspěla v soutěži mezi celkem 730 přihlášenými těhulkami z celé republiky. O jejím vítězství rozhodly během půlročního hlasování čtenářů a čtenářek časopisu pro těhotné Maminka. „Byli jsme ohromeni z tak velkého zájmu a pozitivních zpětných reakcí na naši soutěž. Maminky posílali vskutku originální i umělecké fotografie. Je vidět, že mají zájem se i přes veškeré starosti o své malé ratolesti bavit. Bohužel v dnešní době těch možností jinak příliš nemají,“ konstatovala manažerka Elasti-Q Ing. Kateřina Erbanová.

Z jejích rukou tak Naďa Šeinerová převzala hlavní cenu za vítězství v Pupíku roku 2006 – poukaz na zájezd pro celou rodinu v hodnotě 25 tisíc korun. „Kam pojdeme, to ještě nevím. V zimě chceme na hory a léto je ještě daleko, uvidíme,“ řekla maminka, která v anketě zaujala především svou přirozeností. Jen pro doplnění, míry Verunky, která se v době focení ještě skrývala v bříšku maminky, byly po narození 48 centimetrů a 3260 gramů.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz