Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Klára Doležalová tváří značky Pantene Pro-V

Klára Doležalová tváří značky Pantene Pro-V

Redakce Babinet

Značka Pantene Pro-V představila v pražském hotelu Mandarin Oriental svoji novou tvář pro Českou Republikou.

Stala se jí populární televizní moderátorka Klára Doležalová, jejíž krásné a zdravé vlasy spolu s celkovou září osobnosti skvěle Pantene Pro-V odpovídají. Klára zazáří v televizní reklamě. Značka Pantene Pro-V také představila výsledky svého průzkumu, který se zajímal o to, jaký pohled mají dnešní ženy na krásu. Nechybělo ani představení 7 kolekcí vlasové kosmetiky Pantene Pro-V, jejichž vylepšené složení šampónů poskytuje lepší ochranu vlasů, když jsou mokré, to znamená nejzranitelnější. Každá kolekce má jedinečné, aby odpovídala individuálním potřebám a zajistila vytoužený výsledný zářivý a zdravý vzhled vlasů.

Průzkum Pantene Pro-V pracoval se sedmi definovanými vnitřními a vnějšími elementy krásy: sebevědomím, šarmem, vnitřní harmonií, přirozeností, dobře upraveným vzhledem, krásným úsměvem a nádhernými vlasy. Ženy měly zároveň možnost dodat, který další prvek krásy považují za důležitý. Průzkumu se zúčastnilo celkem 501 respondentek ve věku 20 až 40 let.

Podle českých žen je podle celkových výsledků průzkumu pro krásu nejdůležitější sebevědomí, vnitřní harmonie a přirozenost.* Vlasy byly vyhodnoceny jako element, který je ale možno nejsnáze a nejrychleji změnit podle našich představ. Odpovědělo tak 38,4% všech žen napříč věkovými skupinami, následovala upravenost a sebevědomí. V průzkumu byly respondentky požádány, aby sedm elementů krásy seřadily od nejdůležitějšího prvku po nejméně podstatný. Jako nejčetněji zmiňovaný nejdůležitejší element bylo uvedeno sebevědomí, krásné vlasy skončily na 2. místě. Nejlepší hodnocení, tedy jedničku, jim přiřadilo 131 žen, tedy 26,2%; u sebevědomí to bylo dokonce 138 žen (27,6%). U žen ve věku 26 – 30 let a 31 – 35 let byly vlasy dokonce na 1. místě. S nejmenším počtem nejlepšího ohodnocení skončil krásný úsměv, kterého si takto cení 29 respondentek (5,8%).

Zdroj: Synovate, listopad 2006

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz