Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Rok 2023 a velký horoskop vztahů: Ryby odhalí tužby, Lvi musí pryč z toxického vztahu

Rok 2023 a velký horoskop vztahů: Ryby odhalí tužby, Lvi musí pryč z toxického vztahu

19.1.2023 - redakce Babinet.cz

Člověk je bytost vztahová a vztahy jsou tak přirozenou součástí našich životů. Ani ten největší morous si nežije jen sám pro sebe. Ať se totiž kamkoliv hnete, vždy s někým přijdete do kontaktu. Vztahy tak vůbec nemusí být jen partnerské, ale je jisté, že se nás v rozličných formách budou týkat vždy. Pojďme se tak dnes společně podívat na to, jak si letos jednotlivá znamení povedou ve vztahových rovinách.

foto / Unsplash

Beran

Poměrně dlouhou dobu jste před okolím skrývali problémy, které máte ve vztahu s partnerem. Vaši nejbližší si sami všimli, že něco není v pořádku, ale Berani se nehodlali svěřovat. Nastává pomalu čas, kdy tomu bude jinak. Už se nebudete chtít přetvařovat a půjdete s pravdou ven. A to i za cenu toho, že se to partnerovi nebude líbit.

Býk

Býci letos budou tak trochu jako mezi mlýnskými kameny. Čeká je velké rozhodnutí, kdy budou muset volit mezi rozumem a srdcem. Srdce představuje vztahovou rovinu a rozum pracovní rovinu. Tento rok se Býkům konkrétně tyto dvě roviny protínají a budou muset učinit volbu, která přinese jak plusy, tak i mínusy.

Blíženci

Partneři, rodina nebo nejbližší okolí letos bude na Blížence trochu víc tlačit. A to především v souvislosti se sdílením. Blížencům je neustále vytýkáno, že se málo svěřují, málo sdílejí prožitky s ostatními. Společnost kolem Blíženců znervózňuje fakt, že jsou na jednu stranu ohromně zábavní a upovídání, ale když mají obnažit nitro, nechce se jim do toho.

Rak

Raci by se tento rok měli obecně zaměřit na kompromisy. Jedinci v Raku jdou ve vztazích na ruku druhému a sebe upozaďují. Nevnáší do vztahů své vize a nápady, protože se bojí toho, co na to ostatní. Bojují se sebevědomím a netroufají si projevit svá přání, mít své plány nebo chtít něco po svém. A to je chyba, na kterou dokola doplácí.

Lev

Lvi budou v průběhu roku řešit toxický vztah. Zatím ještě možná není až tak vyhrocený a jeho toxicita není tolik do očí bijící, ale přijde den, kdy se vše změní. Někteří Lvi v takovém vztahu setrvávají už příliš dlouho a z různých více či méně pochopitelných důvodů, ale takhle nelze pokračovat donekonečna. Nyní nastane zlom.

Panna

Pannám začne chybět romantika. A partneři Pann by měli hodně zpozornět, protože letos se Panny odhodlají k ráznému kroku a budou ztracenou romantiku chtít znovu nalézt. To pro stabilní vztahy představuje určitou hrozbu. Pokud totiž partner signály Pann nezachytí včas či je dostatečně nepochopí, Panna už nebude váhat poohlédnout se jinde.

Váhy

Po Vahách se bude chtít, aby byly více přítomné. Často upřeně hledí do obrazovky mobilu nebo počítače a přítomné okamžiky malých radostí jim v poslední době hodně unikají. Všímá si toho rodina, kolegové i kamarádi. Váhy o tom moc dobře ví, ale zatím to nevnímají jako problém. Dříve nebo později to pro ně však problém bude.

Štír

Zadaní Štíři budou muset protějšku dokazovat, že jsou k němu skutečně otevření. Otevřenost Štírů je ale specifická a úplně jiná, než je tomu u ostatních znamení. To často partneři Štírů nechtějí nebo neumějí pochopit. Navíc takováto křehká otevřenost, která je Štírům přirozená, se velmi špatně dokazuje a je to také maličko ponižující.

Střelec

Střelci sice jsou jedním z nejdobrodružnějších znamení zvěrokruhu, ale pro vztahy to neplatí. Pracují na dlouhodobých manželstvích, přátelstvích i na tom, aby v rodině vše klapalo a členové se stmelovali. Střelci tak letos budou rekapitulovat, komu v minulém roce ubrali ze společného času a budou se snažit dotyčnému toto zanedbání vynahradit.

Kozoroh

Hodnoty, hodnoty a zase hodnoty. To je téma, které v nejbližší době budou Kozorozi řešit dnes a denně. Na tuto rozbušku budou narážet u přátel, v partnerství, v práci i v rodině. Bude to vysilující boj, než Kozorozi pochopí, že všichni nemají stejné hodnoty, jako oni sami. Až Kozorozi přestanou svá stanoviska vysvětlovat, značně se jim uleví.

Vodnář

Vodnáři mají svá malá a velká tajemství, která nikdy nehodlají nikomu svěřit. A je na sto procent jisté, že toto Vodnáři dokážou. Svá tajemství si skutečně umí vzít do hrobu a mluvit je nepřinutíte, ani kdybyste se na hlavu stavěli. Jedno z tajemství však letos dožene Vodnáře samotné. Bude je tížit natolik, že budou muset začít mluvit.

Ryby

Ryby potrápí intimita. Tedy potrápí pouze v začátku. V momentě, kdy se prolomí ledy a s partnerem si Ryby začnou otevřeně sdělovat, co jim vzájemně chybí, bude z poloviny vyhráno. Pak je před partnery volná cesta k tomu, aby si svá přání a tužby splnili. Doteď své intimní představy Ryby zapuzovaly a styděly se o nich mluvit. Letos to bude jinak.

napsala Bára Klímová

zdroje:

https://www.astrologyanswers.com/horoscopes/pisces-love-horoscope/

https://www.astrolis.com/love-horoscopes/

https://jeffprince.com/love-horoscopes/

https://www.astroyogi.com/horoscopes/love

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz