Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte magický telefon HONOR Magic4 Lite 5G

Vyhrajte magický telefon HONOR Magic4 Lite 5G

18.1.2023 - redakce Babinet.cz

Koho by nepotěšila výhra nového mobilního telefonu? Navíc, když jde o jeden z nejlepších současných modelů ve střední třídě. Mnoho funkcí a vlastností přebírá z přístrojů vyšších tříd a v žádném směru rozhodně nezaostává za konkurencí.

Vynikající poměr ceny a výkonu nemusí být pro mnohé z nás tím nejatraktivnějším parametrem výběru nového chytrého telefonu. V případě smartphonu HONOR Magic4 Lite 5G získáte telefon s nadprůměrnými vlastnostmi. V čem se odlišuje od konkurence ve své třídě?

Nechcete dlouho čekat na nabití telefonu? Rychlonabíjení Magic4 Lite naplní polovinu baterie už za 15 minut. Pouhé tři minuty stačí na tři hodiny přehrávání filmů nebo dvě hodiny hraní her. Akumulátor o kapacitě 4800 mAh dodává telefonu energii na celý den a rozmanité využití. Může jít například o téměř 17 hodin brouzdání na internetu nebo o bezmála 13 hodin sledování videí. Sledujete na telefonu filmy nebo seriály? Obrazovka smartphonu Magic4 Lite zabírá 94 % jeho čelní strany. Zážitek ze sledování nebudou rušit rámečky, které mají šířku pouhých 1,05 mm. A samotný displej s velmi detailním rozlišením 2388 na 1080 bodů dokáže díky obnovovací frekvenci 120 Hz zajistit velmi plynulé zobrazení jakéhokoli obsahu.

Oceníte kvalitní fotografii? Smartphone Magic4 Lite disponuje fotoaparátem se třemi objektivy, který převzal z modelů vyšších tříd. Oproti většině konkurentů je celý modul umístěn symetricky do středu těla přístroje, což ocení esteticky založení uživatelé.

Odpověď naleznete na stránkách HONOR.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
V.Muras - Křepenice

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz