Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Velký horoskop 2023: Býci se hodně zklidní, Panny tentokrát opravdu zhubnou

Velký horoskop 2023: Býci se hodně zklidní, Panny tentokrát opravdu zhubnou

29.12.2022 - redakce Babinet.cz

Starý rok nám pomalu končí a je tak nejvyšší čas nahlédnout malinko do budoucnosti. Konkrétně do nadcházejícího roku. Ten pro někoho bude příslibem kariérního růstu a někdo jiný se může těšit třeba i na přírůstek do rodiny. Samozřejmě se vše bude odvíjet také od toho, jak se v ohledu vlastního štěstí angažujeme my samy a jak jsme například aktivní, ale astrologie může hodně napovědět. Pojďte se tak s námi mrknout na to, co vás v nových časech může potkat.

 

foto / Pexels

Beran

Berani mají především spoustu zdravotních restů. Moc dobře věděli, na co se v uplynulém roce zaměřit, ale vše odkládali. Na konci roku jim zdraví začalo pokulhávat ještě více a na řadu pomalu přicházejí také výčitky. Berani, nic není ztraceno, ale letos se už na zdravotní trable musíte opravdu zaměřit.

Býk

Býkům rok 2022 utekl mnohem rychleji než léta předchozí. Hodně pracovali, plnili si své vize a sny, dřeli na rozvíjení své duševní pohody. Býci skutečně byli v jednom kole a nezastavili se. Letos vše bude jinak. Býci se hodně zklidní a náležitě si užijí přítomný čas. Konkrétně toto si minulý rok vůbec nemohli dovolit.

Blíženci

Blíženci mají velkou výhodu v tom, že se umí dobře a rychle přizpůsobovat době či jakýmkoliv změnám. Nadcházející rok tak využijí k efektivní rekapitulaci, která má za úkol vyfiltrovat, do čeho investovali zbytečnou energii a které osoby jim jen ubírají síly. Tohle si Blíženci umí rozklíčovat přímo skvěle.

Rak

Vliv Jupiteru a Saturnu se během roku 2023 projeví radikálním zlepšením vašeho životního stylu. Nejlepším obdobím vůbec pak pro Raky bude někde kolem března. Přijde povýšení, rozjezd podnikání nebo výhodnější pozice v práci.  Březen ale může být také obdobím, kdy se konečně odhodláte ke změně něčeho, co vám dlouhodobě nevyhovovalo.

Lev

Lvi v novém roce budou potřebovat obrovskou dávku obezřetnosti. Budou na ně čekat svody, touhy a nástrahy, které povedou k velkým komplikacím a Lev bude nucen vystoupit ze své komfortní zóny. Do toho se mu chtít nebude a začne kolečko frustrací a zvýšeného stresu. Lvi, dávejte si proto pozor na lákadla různého charakteru.

 

Panna

Panny mohou jásat. Vše je jim nakloněno tak, aby byl konečně boj s nadbytečnými kily úspěšný. Velkou roli v tomto ohledu bude hrát hlavně fakt, že Panny začnou více zajímat o své nitro. Přijdou po neúspěšných letech na to, že si opravdu mohou dovolit mít sebe samy rády. Oči jim v tomto směru otevře úžasná náhoda.

Váhy

Váhy naskakují do roku, který bude krásně přát vztahům. Kvalitní, netoxické a upřímně láskyplné vztahy se spoustě Vah doposud bohužel vyhýbaly. To v mnohých zanechalo hluboké šrámy a nechuť navazovat vztahy nové. Teď se to ale změní a Váhy budou napumpované kuráží. Chuť navazovat vztahy a přátelství bude růst.

Štír

Štíři si mohou oddechnout, jde li o finance. Ty jim během nového roku budou přibývat tak, jako nikdy doposud. Plnění peněženky bude mít souvislost jistě i s jejich kariérním postupem, se kterým již ani nepočítali. Štíři tak někde v polovině roku budou velice příjemně překvapeni. Nesmí však usnout na vavřínech a polevit.

Střelec

Během nového roku budou muset Střelci čelit různým nepříjemnostem. Jednak se vyjasní, kdo jim v práci škodí, ale hlavně se provalí jedno velké rodinné tajemství. To s rodinnými příslušníky poměrně dost zaváhá a Střelci budou muset uplatnit své diplomatické schopnosti. Bez jejich pomoci se rodina rozhádá až zbytečně příliš.

Kozoroh

Kozorohy v novém roce čeká něco, co již dlouho nezažili. Harmonie nejen v pracovním životě, ale také na poli milostném. Kozorozi byli zvyklí na bouřlivé vztahy a falešná přátelství. Lidé se chtěli do jejich společnosti pouze vetřít a využít je. Teď nastane veliká změna a Kozoroh se bude muset naučit znovu věřit tomu, že to s ním lidé mohou myslet i dobře.

Vodnář

Rodinné prostředí bude plné veselí a štěstí. U žen ve Vodnáři nastane také vhodná doba pro těhotenství. Budete sice muset čelit menším zdravotním problémům, ale to se brzy vyřeší. Nepůjde o nic vážného. Dobrá kondiční rutina spojená s relaxací vám zlepší pohodu a brzy bude po zdravotních potížích. Jiné Vodnáře čeká hodně pracovních cest.

Ryby

Předpovědi zvěrokruhu pro rok 2023 naznačují, že po několika letech obnovíte vztahy s některými dávno zapomenutými kontakty. Profesní život bude náročný, ale tyto problémy překonáte taktem a rozvahou. Ti, kteří v hlavě nosili plány pro podnikání, by je v nadcházejícím roce měli uskutečnit. Hvězdy jsou jim v tomto ohledu nakloněny.

 

napsala Bára Klímová

zdroje:

https://www.sunsigns.org/horoscope-2023/

https://www.kylethomasastrology.com/horoscopes/2022-astrology-horoscope-predictions-for-your-zodiac-sign

https://www.horoscopes-2022.com/

https://www.skyhoroscope.com/horoscope-2022

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz