Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Trendy kabelky pro letošní zimu: Nosit se budou nestárnoucí stálice i chlupaté kousky

Trendy kabelky pro letošní zimu: Nosit se budou nestárnoucí stálice i chlupaté kousky

22.11.2022 - redakce Babinet.cz

Každá nová sezona je vždy plná nových trendy kousků a doplňků. To je také jeden z důvodů, proč mají ženy střídání ročního období tolik rády. A jinak tomu nebude ani letos v případě kabelek. Aneb už víte, jaké kabelky budou in během letošní zimy? 

foto / Freepik

Trendy kabelky pro zimu 2022/2023

Nejvíce se změny oproti trendy kabelkám pro léto a podzim 2022 budou týkat struktury a celkového provedení kabelky. Proutěné a ratanové kabelky nahradí robustnější a pevnější modely a umělé kožešiny

V porovnání například s bundami či šaty se trendy v oblasti kabelek mění mnohem pomaleji, což z nich činí skvělý investiční kousek. S kabelkou, která tedy byla in minulou zimu, rozhodně nešlápnete vedle ani letos. Trendy v kabelkách se často opakují. Některé z nich se na vrcholu své slávy dokonce drží i řadu let. 

Módní stálice

Jedním z trendů letošní zimy jsou kabelky ve tvaru půlměsíce a mini kabelky, které ale už velmi dobře známe i z předchozích let. Tento trend z módy jen tak nevyjde, a jestliže tak máte nějakou takovou kabelku ve své sbírce i vy, nastal nejvyšší čas ji opět oprášit. Letos ji určitě hojně využijete. 

Kabelka ve tvaru půlměsíce je ideální na toulky městem i večeři s přáteli a perfektně doplní jakýkoliv oversized kabátem. Navíc se vám do ní oproti již zmiňované mini kabelce vejdou všechny důležité i méně důležité věci, takže ji jistě ocení všechny milovnice praktických doplňků

foto / Guess, 2.599 Kč

Chlupaté kabelky

Novinkou letos budou kabelky s umělou kožešinou a jakkoliv chlupaté kabelky. Jedná se sice o trochu výraznější doplněk, jestliže ale zvolíte méně nápadný basic zimní outfit, pomocí chlupaté či teddy kabelky mu dodáte šmrnc a jiskru. Kabelka s kožešinou navíc působí hřejivě, takže je do sychravého počasí skutečně jako stvořená. 

 

 foto / Replay, 2.260 Kč

Bowling bag

Ať už se bowling řadí mezi váš oblíbený koníček či nikoliv, kabelka à la bowling bag bude letos žhavým trendem. Jedná se o klasický vintage kousek 90. let a během této zimy bude opět in. Ideálně k takové kabelce volte outfit, jenž je rovněž inspirován koncem minulého století. 

foto / Valentino, 2.509 Kč

Barevné kousky

Aby ta letošní zima nebyla jenom samá nuda a šeď, nebojte se sáhnout po pestrobarevné kabelce zářící na míle daleko. K takové kabelce pak stačí pouze obléct jednobarevný outfit a dokonale vyladěný zimní model máte hotový. Bát se nemusíte modré, zelené, růžové, červené, stříbrné ani zlaté kabelky. 

napsala Dana Klementová

Zdroj: https://www.harpersbazaar.com/fashion/trends/g41468117/winter-2022-bag-trends/ 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz