Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Účesy: Galance Party Petry Měchurové

Účesy: Galance Party Petry Měchurové

Monika Mici

Na oslavu pátých narozenin kadeřnického salonu Petra Měchurová autorka uspořádala Galance Party v moderním vzdušném prostoru La Fabrika. Hlavním sponzorem byl L´oreál Porofessionel.

Petra Měchurová v posledních letech stále více prokazuje svůj výjimečný talent a triumfuje na domácí i světové scéně. Jako první z českých kadeřníků se fotografie z vlasových kolekcí vytvořených Petrou Měchurovou objevily ve světově uznávaném albu TRIBU-TE, které vychází ve Francii jednou ročně v limitované číslované edici a otiskuje vždy jen to nejlepší ze světové kadeřnické tvorby.

Každý rok se předává tvůrcům nejlepších účesů prestižní cena Mezinárodní asociace profesionálního tisku (AIPP). Česká kadeřnice Petra Měchurová se se svou prací probojovala mezi světovou špičku a byla nominována do kategorie Nejlepší avantgardní kolekce. Vítěz bude vyhlášen na jaře příštího roku v italské Boloni.

Hlavním bodem party byla vlasová show uměleckého týmu salonu. Pod vedením ambasadora L´oreal Professionnel a majitelky salonu Petry Měchurové předvedli jednotlivý členové týmu svoji kreativitu a nápadnost. Autorka předvedla kolekci zvanou Galance collection podzim/zima 2006/2007.

Nejprve se po molu prošlo několik modelek s hustými a bohatě vzdušnými vlasy. Pak se jich na pódiu ujaly členky týmu a před zraky diváku jim účesy kreativně přetvořili. Ke konci přehlídky se na molu objevila i Petra Měchurová a přímo před diváky vytvořila během krátké doby nadčasový geometrický účes.

Mezi nejkrásnější modely patřil účes v rockovém stylu, kde modelka byla oblečena do nadčasového trubičkovitého modelu. Pánské části publika se nejvíce líbily dívky s velmi dlouhými černými vlasy, které dosahovaly až na zem a tvořily jakousi vlečku. Mezi velmi kreativními modely byla i dívka ve stylu robota. Hlavní vlasový doplněk byl kov, který spolu s bujnou hřívou vlasů budil dojem helmy.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz