Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Dárek pro nejmenší: Koník ze světa hraček

Dárek pro nejmenší: Koník ze světa hraček

Redakce Babinet

Děti, holčičky, ženy milují koně! Alespoň na okamžik si i dnes již dospělé dámy, přály mít vlastního koně s krásnou hřívou, který by je odnesl za dobrodružstvím. A proč taky ne, na své sny má právo každý. Kdo ví, kde se zrodila ta magická přitažlivost, která rozzáří i dnes dívčí oči? Snad v pohádkách, které nám četla maminka na dobrou noc? Jen si vzpomeňte na koně Zlatohřiváka nebo Popelčina Juráška, možná ještě teď Vám srdíčko zaplesá.

Pohádky a koně k sobě zkrátka patří stejně tak, jako děti a jejich hračky. Věříte, že existuje kůň, který chodí a řehtá jako skutečný a dokonce na svém hřbetě lehce unese panenku Barbie? Nechte se inspirovat tipem na vánoční dárek! Nový krásný kůň pro Barbie Vaše děvčátko doprovodí za romantickým dobrodružstvím pohádek a dětské fantazie. Koník má pohyblivé klouby i hlavu a díky tomu vypadají jeho pohyby zcela přirozeně. Dokáže klusat, cválat a řehtat jako opravdový.

Teprve teď si naše malé holčičí jezdkyně dokáží zhmotnit svůj sen a touhu po vlastním koníkovi. Mohou o něj pečovat, sedlat a česat jeho překrásnou dlouhou hřívu. Ta se jemně leskne, vlní a sahá téměř až na zem. Šikovné holčičky na ní mohou vytvářet copánky, culíky i další pestré kreace, které skrývá dětská fantazie. Děvčátka budou nadšená z nového koně pro Barbie!

Vhodný věk je 3 roky a více, doporučená maloobchodní cena koně pro Barbie je 1049,-Kč.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz