Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Raci pod ochranou Štíra, k Vahám rozhodnost Beranů. Jaká znamení se k sobě hodí nejlépe?

Raci pod ochranou Štíra, k Vahám rozhodnost Beranů. Jaká znamení se k sobě hodí nejlépe?

4.10.2022 - redakce Babinet.cz

Bouřlivé začátky plné romantiky a smršť emocí. Taková v první fázi pochopitelně bývá většina vztahů. A je to tak dobře. Každý vztah je ale nakonec o vzájemné kompatibilitě. Pokud spolu dva lidé mají dlouhodobě žít, vzájemná harmonie je velmi potřebná. Schopnost existovat vedle sebe, i když se na nebi občas objeví mrak. To je to, oč v milostných vztazích postupem času běží. Jak tuhle partnerskou tématiku vidí zvěrokruh? Kdo se hodí k Pannám a kdo ustojí Lvy?

foto / Freepik

Beran

Beran je poměrně dominantní osobnost, i když se to tak nemusí jevit hned na první dobrou. Bývají dychtiví a připravení převzít velení. V romantických a partnerských vztazích potřebují někoho, kdo jim svým způsobem nebude překážet. To umí Blíženec a Střelci.

Býk

Býci mají naprosto jasno v tom, kdo jsou, co chtějí a kam kráčí. Býk tak jednoznačně potřebuje partnera, který respektuje jeho tempo, zvládne Býkovu vášeň a pomáhá mu pečovat o jeho vnitřní sílu. Přesně toto brilantně dokáže Kozoroh.

Blíženci

Blíženci se rádi baví a je ohromně těžké je na chvilku zastavit. Jdou většinou tam, kam se jim zachce a vítr je ten, kdo nespoutaným srdcím Blíženců velí. Potřebují proto partnera, který podpoří jejich svobodné myšlení. S tímto si dokonale poradí Váhy.

Rak

Raci hodně milují a vše prožívají naplno. Lásku, jídlo, práci, intimnosti i přátelství. K Rakovi tak sedí někdo, kdo s ním umí zacházet a vyznává stejně důležité hodnoty, kterými jsou domov, rodina, zájem či péče. Intuitivní Štír toto dokáže.

Lev

Bezstarostný a společenský Lev vidí ve svém partnerovi zároveň i svého nejlepšího přítele. Ten, kdo po boku Lva dokáže kráčet, musí umět Lva ocenit a také to musí umět se slovy. Lva je totiž nutné verbálně chválit. Jiskření Lvů a Blíženců je velmi silné.

Panna

Panna hledá partnera, který je slušný, ukotvený, milující, jemný a nevulgární. Pokud partner Panny přemýšlí nad budoucností a způsobem života, Panna jej bude nosit na rukou. Sama Panna potřebuje plánovat a vědět. Panny tak většinou poklad hledají v Býkovi.

Váhy

Váhy hledají především partnera, který nenásilným způsobem vnese do jejich života řád, směr a rovnováhu. Váhy k sobě potřebují někoho akčnějšího, ale ne zase příliš. Váhy se neumí přetvařovat a přetvářku rychle poznají i u druhých. Beran či Vodnář. To jsou ta pravá znamení k Vahám.

Štír

Štír má obrovskou hloubku, kterou není schopen pochopit každý. I proto by Štíři také nemohli být jen tak s ledaským. Štíři si velmi střeží své soukromí a dvakrát dobře si rozmyslí, koho do něj vpustí. Jejich partner je musí chtít brát takové, jakými jsou. Ryby a Raci nezklamou.

Střelec

Střelec je člověk, který sám sebe nejlépe poznává prostřednictvím zážitků. Rádi zkoumají a zkoušejí nového věci. Nezaleknou se jen tak něčeho a jejich partner je nesmí brzdit. Střelci si proto v partnerství dobře rozumí se stejně smýšlejícím Lvem.

Kozoroh

S Kozorohy je to občas velmi těžké. Jejich nebetyčná vztahovačnost ve vztahu často vše komplikuje a nedají protějšku téměř žádný prostor k diskuzi, když jsou přesvědčeni o své pravdě. Na druhou stranu, skutečně milují jen jednou za život. A to většinou Střelce nebo Panny.

Vodnář

Volnomyšlenkářský Vodnář, který neustále usiluje o zlepšení sebe sama. Lidé narození v tomto znamení dychtivě hledají odpovědi i na otázky, které už byly zdánlivě tisíckrát zodpovězeny. To ne každý vedle Vodnáře vydrží. Blíženci či Váhy ano.

Ryby

Nehmotné, mystické, éterické, magické, tajuplné a kreativní Ryby. Jejich obdivovatelé doslova zbožňují jejich nenáročný způsob bytí a lámou si hlavu s tím, jak se Rybám přiblížit. Jak Ryby okouzlit? Jak si je získat? To vědí Štíři nebo Raci.

napsala Bára Klímová

zdroje:

https://www.rd.com/list/zodiac-signs-compatibility/

https://www.astrology.com/compatibility/zodiac-signs/love.html

https://askastrology.com/zodiac-compatibility/

https://www.yourzodiacsign.com/compatibility/

https://www.marriage.com/advice/relationship/signs-of-compatibility/

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz