Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o powerbanku Varta Fast Energy 20000 a užijte si rychlé dobíjení

Soutěžte o powerbanku Varta Fast Energy 20000 a užijte si rychlé dobíjení

22.9.2022 - redakce Babinet.cz

Funkce tabletů, mobilů ale také nejrůznější gadgetů přibývají, nicméně kapacita baterek už bohužel většinou nikoli. Dříve či později je potřeba sáhnout po zdroji energie a to může být mimo „zásuvku“ problém. Na řadu pak přichází powerbanky, které dle kapacity mohou telefonu nebo tabletu prodloužit podstatně „život“. Na výběr je z velkého spektra produktů, které zaujmou kapacitami a některé i funkcemi jako např. rychlé nabíjení.

Horká novinka v podání powerbanky Varta Fast Energy 20000 nabízí vše potřebné pro rychlé nabíjení. Základem je hliníkové tělo ukrývající kvalitní Li-Pol baterii (UN38.3, UL1642) s kapacitou 20 000 mAh, která umožnuje nabít tablet i telefon a to hned několikrát. Energii je z powerbanky možné získat hned přes dva typy připojení. Základem jsou 2x USB-A porty podporující dobíjecí standard Quick Charge 3.0. Další možností je pak obousměrný USB-C konektor, který v základu nabízí 5 V a 3A, ale také podporuje standard Power Delivery (rychlé nabíjení). O využití funkce Quick Charge nebo Power Delivery je uživatel informován změnou barvy první stavové LED z bílé na modrou. Obě funkce umožňují rychlejší dobití podporovaných zařízení. Powerbanka si tak poradí nejen s telefony Android, ale také např. iPhony a nabije je podstatně rychleji než klasická nabíječka či powerbanka. Varta Fast Energy nabízí maximální nabíjecí výkon až 18 W a 15 W (sdíleně) v případě připojení více zařízení. Ty může majitel připojit hned tři a dobít tak energii pro mobily např. celé rodině. Pokud připojené zařízení nepodporuje Quick Charge ani Power Delivery, tak powerbanka nabídne na klasickém USB portu až 2,4 A resp. až 3 A na USB-C. Samotnou powerbanku je možné dobít jak s využitím USB-C (k dispozici s Power Derlivery), tak microUSB (max 2 A). Součástí balení je také kvalitní USB-A na USB-C kabel.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte powerbanku Varta Fast Energy 20000!

K zakoupení např. www.remivar.cz

www.varta-ag.com/en/consumer

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

můra
23.9.2022 19:04

Super výhra..

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz