Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Trendy přechodné bundy pro podzim 2022: Hitem budou módní stálice jako kožený křivák a prošívané svršky

Trendy přechodné bundy pro podzim 2022: Hitem budou módní stálice jako kožený křivák a prošívané svršky

31.8.2022 - redakce Babinet.cz

Chladné dny se nezadržitelně blíží, a tak vám přinášíme tipy na trendy přechodné bundy pro podzim 2022. Až na pár výjimek nás letos žádné velké změny nečekají a hitem zůstávají svršky, které jsou na scéně již řadu sezón. Bez koženého křiváku, prošívaného bomberu a košilové bundy se tedy neobejdete ani letos. 

Kožené svršky

Je nadčasový, stylový a sluší všem. Takový je kožený křivák, který by měla mít ve svém šatníku každá žena i slečna bez ohledu na věk. Nejen, že vás během chladnějších dnů příjemně zahřeje, ale zároveň ho můžete kombinovat prakticky s čímkoliv. Ať už nosíte spíše džíny, či naopak šaty, kožená bunda se ve vaší skříni opravdu neztratí. 

fotografie: Freepik

Oblíbené budou klasické kratší křiváky, ale i ty v oversized střihu nebo doplněné o kožešinu. Kůže bude letos hitem číslo jedna, a tak neuděláte chybu ani s koženým kabátem.  

Prošívané bundy

Velkým hitem i letos, stejně jako předchozí roky, zůstávají prošívané bundy. Černé, zelené, bílé, nosit se budou všechny. Prošívané bombery, lehčí kabáty i vesty dominovaly již minulému roku a tento tomu nebude jinak. 

fotografie: Adobe Stock

Košilové bundy

I třetí hit je módní stálicí. Košilové bundy nejsou žádným módním nováčkem a jejich popularita stále stoupá. Mezi ty nejoblíbenější se řadí ty s kostkovaným motivem. Oproti předchozím zmiňovaným vás méně zahřeji, pro teplejší podzimní dny jsou ale jako stvořené. 

 

napsala Dana Klementová

Zdroj: https://www.cosmopolitan.com/style-beauty/fashion/g33588609/best-fall-jackets-coats-for-women/ Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz