Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Whisky, likér nebo mléčný koktejl? Který drink k vám pasuje podle hvězdného znamení

Whisky, likér nebo mléčný koktejl? Který drink k vám pasuje podle hvězdného znamení

23.8.2022 - redakce Babinet.cz

Většina z nás má léto spojeno s grilováním a tím pádem i s dobrým jídlem. Co by ale byl letní grilovací večer bez trošky alkoholu? Ani v létě bychom samozřejmě neměli zapomínat na rozumnou míru, pokud jde o alkohol. Jednou za čas ale nejde o nic fatálního a dnes se tak podíváme na to, jaký druh letního drinku sedí právě vašemu znamení.

fotografie: Freepik

Beran

Dobrodružný Beran si léto umí užít naplno. Odškrtává ze svého letního seznamu jednu věc za druhou a jede na maximum. Nezalekne se tak ani ohnivých nápojů, které obsahují chilli papričky. Beran všem rád ukáže, že pálivé extrémy zvládá velmi dobře.

Býk

Býka nenachytáte. Právě toto znamení se nebude bezhlavě pouštět do ochutnávaček letních drinků. Býk ví své. Je přesvědčen o tom, že dobrá a chladivá whisky k létu dokonale patří. Neexperimentuje ani v zimě a u whisky zůstává po celý rok.

Blíženci

Společenští Blíženci potřebují spoustu energie. Pokud někdo dokáže protancovat letní noc nebo energicky odskákat celý koncert, pak je to Blíženec. V jeho ruce tak povětšinou hledejte drinky s kofeinem. Energetické nápoje zářivé barvy Blíženec v létě obzvláště miluje.

Rak

Raci jsou loajální a sentimentální. To znamená, že se povětšinou přikloní k letní klasice a dávají si tradiční letní míchané nápoje, které všichni známe. Jejich favoritem je Pina Colada a jednoznačně vede. Nepohrdnou také ale ani vinným střikem.

Lev

Nejen že jsou Lvi kreativní a veselí, ale také mají neutuchající potřebu být středem pozornosti. Letní výstřelky tak obecně u Lvů nejsou ničím výjimečným. S nápoji to u nich není jiné. Zkouší šumivá vína z plechovky i mražené alkoholové koktejly. Neodmítnou nic, co by se mohlo blýsknout na Instagramu.

Panna

Panny na sobě hodně dřou a ani letní nápojový lístek je nepřiměje k tomu, aby veškeré své úsilí hodily za hlavu. Efektivita Pann je ohromující a to, že umí zabít dvě mouchy jednou ranou i v souvislosti s letním drinkem, není překvapením. Volí například kurkumové koktejly s vodkou.

Váhy

Váhy a jejich potíže s rozhodováním se samozřejmě týkají i léta. Aby tak Váha nemusela vybírat, dá si v horkých měsících pro jistotu všechno. Ale? Pouze když jde o pivo. Na sladké míchačky či jiné koktejly Váhu neutáhnete.

Štír

Štíři jsou vášniví a rádi vrhají špetku intrik do každého aspektu svého života. Přesně to zrcadlí i nápoje, kterým v létě odolávají jen těžko. Zombie drinky, ve kterých najdete rum, absint i grenadinu, jsou gustem nejednoho Štíra.

Střelec

Střelci mají skvělý smysl pro humor a snaží se zkoušet bláznivé nové věci. Toto léto si Střelec zamiluje velké koktejly podávané uvnitř tropického ovoce. Od ananasu přes kokosy až po dračí ovoce. Pokud Střelec pořádá zahradní párty, punč v melounu určitě nebude chybět.

Kozoroh

Kozoroh si kapku lahodného moku dá jen velmi zřídka a ani v létě se toto nemění. Když už si ale Kozoroh příležitost najde, nebojí se jít například do jasně modrých koktejlů, ve kterých plavou třeba ananasové hvězdičky. Neurazíte je ale ani kořeněným likérem.

Vodnář

Inteligentní a zvídavý Vodnář chce mít čistou hlavu. Nemá ve zvyku se opíjet do bezvědomí. Ze svého drinku většinou jen decentně upíjí a umí se hlídat. Slabost má pro sladké letní míchané drinky, ve kterých nechybí pomeranče nebo grepy.

Ryby

Ryby léto milují příliš na to, aby se právě v horkých dnech zabývaly nějakou dietou. Slunné dny a chuť léta si užívají plnými doušky. Umí si vychutnat jak dekadentní krémový mléčný koktejl s alkoholem, tak nachlazené šampaňské.

napsala Bára Klímová

zdroje:

https://fustany.com/en
https://www.yearly-horoscope.org/summeer-horoscope/
https://www.free-horoscope.com/horoscopes/seasonal/
https://stylecaster.com/horoscopes-summer-2022/

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz