Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Čím jsou obdařeni lidé narození ve znamení Panny?

Čím jsou obdařeni lidé narození ve znamení Panny?

11.8.2022 - redakce Babinet.cz

Toto astrologické znamení je řízeno planetou Merkur. Ta je strůjcem šťastných povah, které v Pannách dřímají. Panny jsou jedineční lidé. Strhnou vás svým nakažlivým smíchem a jejich oči vždy přímo září. Panny oplývají magickým šarmem a jen horko těžko jim lze odolávat.  Nikdy nesouhlasí s ničím jiným, než s dokonalostí. Může to být jak jejich síla, tak slabost. Lidé v Panně mají vysoké standardy a jsou velmi soběstační, takže raději zůstávají sami, než být ve vztahu, který nesplňuje jejich představy.

fotografie: Freepik

Jde o zvláštní bytosti, se kterými se musíte naučit zacházet a vycházet. Charakteristika Panny mluví jasně. Co tedy říká? Jaké Panny skutečně jsou? Co je pro ně typické?

  • Analytické

Panny jsou zdánlivě tiché, ale jejich mysl nikdy nemlčí. Hlavou jim běží tisíc myšlenek, přičemž jedna přehlušuje druhou. Tato přemýšlivost je vždy nutí, aby lidé v Panně analyzovali všechny aspekty situace, a jen zřídka dělají chyby ve svých úsudcích. Nezanechávají žádné detaily bez povšimnutí. Tento analytický a metodický přístup je jejich silná stránka, která jim pomáhá uspět v životě. Jak v profesním, tak v osobním.

  • Praktické

Většinou najdou klíčová řešení pro jakýkoli problém, protože jejich myšlenky jsou založeny na realitě, nikoliv na fantazii. Panna nežije ve fantasy světě, je pevně nohama na zemi a podle toho řeší trable své, ale moudře takto radí i ostatním.

  • Organizované

Nemají rády věci v rozporu, nebo chaos. Není to zóna, ve které by se Panny cítily dobře a bezpečně. Ihned poznáte jejich stůl. Perfektně organizovaný, uklizený, čistý a logicky rozčleněný.

  • Upřímné

Tyto vlastnosti je činí otevřenými a spolehlivými přáteli a partnery. Avšak často narazí na nepochopení. Okolí se totiž nelíbí prořízlá pusa tohoto znamení. Panna nikdy neváhá, zda se jistý argument hodí, či ne. Co na srdci, to na jazyku. Tímto se Panna řídí.

  • Introvertní

Panny jsou introvertnější typy. Jsou klidné a skromné. Je těžké najít Pannu, která je hlasitá a hlučná. Potřebují čas, aby dovolili ostatním, aby se k nim přiblížili, a potřebují čas, aby vytvořili skutečné přátelství. Když už jsou ale mezi svými, najednou se dokážou až překvapivě odvázat.

  • Pečující

Panna se může zdát odtažitá a vzdálená, ale to se děje jen proto, že příliš často bojkotuje veřejné projevy lásky. Ve skutečnosti jsou totiž Panny velmi propojené jen s několika málo lidmi. Ty však mají skutečně rády a příkladně se o ně starají. Panny jsou humánní a soucitné. Rády pomáhají lidem a také rozdávají radost.

  • Tvrdě pracující

Talent, tvrdá práce a disciplína jim zaručují úspěch ve své kariéře. S jejich pečlivým přístupem, zřetelností a soustředěním, se dokážou dostat velmi daleko. Nechybí jim houževnatost a jsou to skuteční dříči.

 

Napsala Bára Klímová

zdroj: N.Campion: Praktická astrologie, internet

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz