Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Hodíme se k sobě, miláčku? Jaké jsou ideální páry podle znamení Zvěrokruhu

Hodíme se k sobě, miláčku? Jaké jsou ideální páry podle znamení Zvěrokruhu

9.8.2022 - redakce Babinet.cz

Vrána k vráně sedá a protiklady se prý přitahují. Tohle slýcháme často. Ale vztahy nikdy nejsou jen černobílé. Vše je většinou o vzájemných sympatiích, chemii, komunikaci a toleranci. Lidé si buď sednou, nebo jsou natolik rozdílní, že společná cesta životem je nemožná. Co ale na svět vztahů říká Zvěrokruh? Podle něj totiž prý existují páry, které jsou učebnicově předurčeny k vzájemnému životnímu soužití. Které to jsou? Kdo ke komu sedí jako ulitý?

fotografie: Pixabay

Značka ideál … tvrdí Zvěrokruh

Soužití je nakonec vždy otázkou vůle a vstřícnosti obou zúčastněných. Pokud jste však zvědaví na to, jak tuto problematiku vidí hvězdy, nahlédněte s námi přes rameno ideální dvojicím.

  • Beran a Ryby

Beran je dynamický, tvrdohlavý a sám sebe neustále k něčemu motivuje. Ryby jsou citlivé, složité a spoléhají na svou intuici. Když se však tyto dvě duše sjednotí a splynou, vzájemně si dají vše, co potřebují. Ryby k sobě potřebují někoho stabilního, někoho pevného, někoho, na koho se mohou stoprocentně spoléhat. Beran naopak potřebuje někoho, kdo mu připomene krásu, která tkví v jednoduchosti. Tato dvě znamení se navzájem krásně doplňují a kontrastují si. Když jsou spolu, jejich chemii není možné nevnímat. Beran posiluje Rybám jejich sebedůvěru, zatímco Ryby umožní Beranovi vnímat vůni jara. Tím mu nastíní, že není nutné si stále jen bezhlavě razit cestu za veledůležitými životními cíli.

  • Lev a Váhy

Lev je společenská, otevřená a upřímná povaha. Váhy jsou elegantní, přátelské, ale zdrženlivé.  Když se tato dvě znamení k sobě přiblíží, vzniká z nich ideální pár. Jiskří to mezi nimi a okamžitě nacházejí porozumění. Vedou nekonečné rozhovory klidně i o nesmrtelnosti chrousta. Jejich dlouhé debaty jsou protkané zájmem o toho druhého a nesmírně je baví naslouchat jeden druhému. Vzájemně si visí na každém slově. Lev miluje zdvořilé a příjemné Váhy a Váha absorbuje oslnivé charisma Lva, které se do Vah dokáže pomaloučku vpíjet. Je jim spolu velmi dobře a tak tomu bývá i po letech.

  • Panna a Vodnář

Panna je pozorná a pracovitá. Vodnář je progresivní a originální. Tato dvě znamení se tak navzájem inspirují k různým způsobům myšlení a jeden pro druhého jsou radostí. Nesmírnou a ryzí radostí. Když jsou spolu, budou třeba sledovat dokumenty, poslouchat hudbu a mluvit o všech tématech, která jsou pro ně zajímavá. Mají toho totiž hodně společného a umí se na sebe napojit. Tito dva lidé vědí přesně, jak vzájemně spolupracovat. Když si vyjdou vstříc, mají šanci zůstat spolu po dlouhou dobu. A navíc si nesmírně užívají i ty nejvšednější radosti.

  • Blíženci a Střelec

Blíženci a Střelci milují svobodu a dobrodružství. Tento pár se nikdy navzájem nenudí. Budou neustále iniciovat dobrodružství a zapojovat se do myšlenek toho druhého. Hecují se navzájem k tomu, aby se jim do vztahu nikdy nevkrádala nuda. Když se setkají, jejich vztah se promění v jednu velkou cestu zážitků a poznání zajímavého života. Kompatibilita mezi těmito dvěma znameními je tak silná, že se nikdy nezlomí. I při neustálém ruchu, cestování a poznávání, umí o vztah s láskou pečovat. Když jeden potřebuje zpomalit a vydechnout, druhý mu vždy vyhoví.

Napsala Bára Klímová

zdroje: najdise.cz, N.Champion: Praktická astrologie aj.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz