Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Biker shorts hitem léta 2022: Jak je ideálně nosit?

Biker shorts hitem léta 2022: Jak je ideálně nosit?

3.8.2022 - redakce Babinet.cz

Lehce kontroverzní cyklistické kraťasy, které nosila i samotná Diana? Takové jsou biker shorts, módní hit posledních let. Jak je správně nosit, abyste vypadala skutečně šik?

Opticky nohy neprodlouží, naopak spíše rozšíří stehna, a i přesto jsou módním trendem léta 2022. V čem tkví jedinečnost těchto šortek a proč byste si alespoň jedny měla pořídit i vy? 

fotografie: Pexels

Historie biker shorts 

Poprvé se biker šortky objevily na módní přehlídce Chanel v roce 2018. V roce 2020 se pak opět vrátily na módní scénu, když je oblékly i známé osobnosti, jako například Hailey Bieber, Emily Ratajkowski a Kendall Jenner. Sportovní šortky do města dokonce zvolila i princezna Diana, a to konkrétně v roce 1995. 

Jak biker shorts nosit?

Ačkoliv se běžné cyklistické šortky neřadí mezi nejlichotivější módní kousek, biker shorts si zamilovali téměř všichni. Jejich velkou výhodou je, že je můžete obléct prakticky pro všechny méně formální příležitosti. Na pracovní schůzku je zřejmě úplně nevyužijete, ale pro volný čas jsou skutečně jako stvořené.  Obyčejné biker shorts stačí navíc doplnit o oversized mikinu či tričko a trendy neformální outfit máte hotový. 

Jestliže byste však chtěla působit více elegantně, můžete šortky doplnit oversized blazerem či dlouhou bílou košilí. Takový outfit lze s přehledem vynést i do města. Velmitakový model dokáží povznést i sandálky na vyšším podpatku. Přesně tak totiž kombinují biker shorts přední světové modelky. 

 

fotografie: Pexels

napsala Dana Klementová

zdroj: https://designavenue.cz/moda/jak-vkusne-obleknout-cyklo-kratasy/

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz