Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Jsou nám minulé životy předurčeny podle znamení horoskopu?

Jsou nám minulé životy předurčeny podle znamení horoskopu?

29.7.2022 - redakce Babinet.cz

Měli jste někdy sen tak živý, že jste opravdu věřili, že se to stalo? Nebo když někoho potkáte poprvé a máte pocit, že se znáte sto let. To všechno se může dít i v souvislosti s minulými životy. Hvězdy možná byly svědky naší přítomnosti ve všech minulých formách života a my dnes máme možnost nahlédnout do oblastí, které vám kdysi dávno byly vlastní.

fotografie: Freepik

Beran

S takovými vůdčími schopnostmi, odvahou, tvrdohlavostí a silnou vůlí jste zcela jistě byli velitelem armády, který sehrál klíčovou roli ve válce. Vůdci mocné armády nebrali NE jako odpověď. Stejné je to s Beranem. I ten se vydá dělat to, co chce bez ohledu na to, kolik armád se jej pokusí zastavit.

Býk

Ve svém předchozím životě jste měli hojnost energie, sílu vůle a vládli jste kreativitou.  S velkou pravděpodobností jste bývali umělcem. Býci si umí vychutnat pohodlí, luxus a jsou znalí krásy i umění.  Váš cit pro estetiku silně naznačuje, že jste bývali umělcem, který běžný lid velmi inspiroval.

Blíženci

Blíženci se zcela jistě objevovali v dobovém showbyznysu. Vy kreativní, energičtí a inteligentní Blíženci, vy dodnes fungujete jako magnet, který k sobě lidi přitahuje intenzivní silou. I v minulém životě jste byli oblíbení a široce zbožňovaní. Určitě jste se objevovali na provizorních billboardech a kulturních plakátech jako hvězdy různých divadel a jiných představení.

Rak

Vy Raci jste známí svou nezištností a pomáhat druhým je pro vás přirozené. Astrologie naznačuje, že jste v minulém životě mohli být učitelem v mateřské škole. Jste bystří, vysoce přizpůsobiví, taktní, citliví, chápaví, vnímaví, soucitní a extrémně trpěliví. To všechno jsou vlastnosti, které se krásně hodí pro práci s dětmi.  

Lev

Plný kreativních nápadů a schopný výjimečně dobře vyjadřovat své nejniternější emoce i na papíře. Takový je Lev i dnes. Pravděpodobně jste v minulém životě byli spisovatelem. Váš veselý duch, kreativní myšlení a váš otevřený postoj. To všechno vás v minulosti inspirovalo k napsání několika kvalitních řádků.

Panna

Panny mají dokonalou schopnost analyzovat, dedukovat a promýšlet vše i ve svém současném každodenním životě. Vše nahrává tomu, že v minulosti jste byli úspěšným vědcem. Myšlenky, nápady a různé perspektivy pravděpodobně stoji za některými inovacemi, které měnily svět. 

Váhy

U Vah pohled do minulého života není žádným překvapením. S divokou touhou vnést do světa spravedlnost, rovnováhu, harmonii a mír bychom jedince ve Vahách nejčastěji hledali mezi soudci. A to mezi takovými, před kterými se každý třásl.

Štír

Dnes už jsou na tom Štíři dobře, ale v dobách dávno minulých byli manipulativní, tajemní a diplomatičtí ve svůj prospěch. Jejich faleš a chladnokrevnost. To je v minulém životě předurčovalo ke krvavé kariéře. Když vám někdo zaplatil za špinavou práci, udělali jste to a nikdy jste nezklamali. 

Střelec

Svoboda je pro vás posvátnou hodnotou.  V dobách otroctví, válek a chudoby jste tak velmi pravděpodobně byli válečníkem, který v boji proti zlu nešetřil šípy. I dnes jste na jednom místě neklidní a vyhledáváte dobrodružství. V minulém životě to platilo dvojnásob a vždy jste nacházeli důvod, za který jste museli bojovat.

Kozoroh

Kozorozi mají z celého zvěrokruhu nejsilnější pracovní morálku. Váš každodenní život je o práci, dosahování cílů, navazování obchodních kontaktů a uzavírání obchodů. Logický, racionální a vždy klidný Kozoroh prostě umí věci dotáhnout do konce a nevzdává se. V minulém životě jste působili jako ředitelé bank či úspěšní obchodníci.

Vodnář

Dříve nebyli psychiatři takoví, jak je známe dnes. Byli spíše myslitelé, leželi v knihách a uměli ostatním moudře poradit. A přesně to byla parketa Vodnářů. Ti měli schopnost u nešťastlivců vidět i vážné problémy, které ostatní přehlíželi. Uměli laicky i odborně skvěle diagnostikovat a léčit své pacienty.

Ryby

Ve spojení s Vodnářem jste ve svém minulém životě byli někým, kdo miloval vytváření vlastních pravidel a objevování možností, ze kterých pramenil prospěch lidstvu. Bývali jste filozofem, který měl jiný pohled na svět, než tomu bylo u ostatních. Chtěli jste pro nás všechny změnit svět k lepšímu a pravděpodobně jste to svým to svým způsobem i dokázali. 

napsala Bára Klímová

zdroje:

https://cultureastrology.com/blog/you-in-the-past-life-zodiac-sign/

https://www.yourtango.com/2018309544/horoscope-past-life-each-zodiac-sign-how-your-ascendent-affects-you

https://www.elitedaily.com/p/who-you-were-in-a-past-life-according-to-your-zodiac-sign-9377591

https://astromix.net/blog/know-past-life/

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz