Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Letní horoskop pro každého: Berani budou odpočívat, Lvi dojdou sebepoznání

Letní horoskop pro každého: Berani budou odpočívat, Lvi dojdou sebepoznání

19.7.2022 - redakce Babinet.cz

Máme tady letní období a to v celé své kráse i plné síle. Letní radovánky jsou velmi rozmanitých povah a někdo se tak chystá na dovolenou, někdo běhá kolem chaloupky, někdo vyrazí na kolech a někdo jiný například zasvětí prázdniny práci. Pojďme se tak dnes podívat na to, co lákavého léto přinese zrovna vašemu znamení. 

fotografie: Pexels

Beran

Berani byli až příliš dlouho v poklusu. V první polovině roku se hodně soustředili na práci a na rodinu. Své potřeby tak trochu zanedbávali a teď jim už pochopitelně dochází dech. Berani tak budou letní dny věnovat relaxaci, regeneraci a aktivnímu odpočinku. 

Býk

Během letošního léta se u Býků protřídí seznam přátel. Léto totiž nabídne situace, které Býkům otevřou oči. Osoby v Býku měli posledních pár měsíců klapky na očích a nevěděli přesně, kdo jim škodí. V létě se tyhle problémy vyřeší.

Blíženci

Blíženci budou v letních měsících sklízet to, co zaseli. Teplé dny nahrají příležitostem, během kterých si Blíženci urovnají vztahy. Vyřeší se dávné křivdy a různá nedorozumění dostanou jasnější kontury. Vyčistí se vzduch a na podzim budou Blíženci o poznání klidnější. 

Rak

V souvislosti s Raky půjde v nejbližší době především o finance. Někteří Raci nedodrželi to, co sami sobě slíbili a své úspory již dávno rozfofrovali. Prázdná kapsa je pro ně nyní problém a zažívají více stresu než jindy. Nebojte se Raci, řešení nakonec najdete. 

Lev

Kvůli neustálému vytížení Lvi dlouho odkládali chvíli, kdy budou moci nerušeně přemýšlet. Rozházené myšlenky jsou pro Lvy stresující a neumí v takovém módu fungovat dlouho. V čase prázdnin si tuto mezeru konečně vyplní a pustí se do sebepoznání z gruntu. 

Panna

Panny ještě nedávno zažívaly náročné období a některé věci v jejich životě moc nedávaly smysl. Přemýšlivé Panny se samozřejmě snažily přijít na to, proč tomu tak je. Správný čas na potřebné poznání však nastává až teď v létě. 

Váhy

Váhy si v nejbližší době udělají pořádek ve svých tužbách, přáních a cílech. Tyto směry u Vah velmi pokulhávaly už od zimy a Váhy se často potácely od ničeho k ničemu. Během července se přesně toto změní a Váhy budou mít konečně jasno. 

Štír
Možná během cest, možná v práci, možná na dovolené nebo při náhodném setkání Štíři zjistí, že není potřeba držet si ostatní tolik od těla. V průběhu července a srpna si budou hodně uvědomovat, že by s někým své zážitky rádi sdíleli více než doposud. 

Střelec

Střelci budou během prázdnin pracovat na svých cílech, které před sebou zatím spíše ztěžka hrnuli. S vervou se pustí i do takové akce, která by například ještě v březnu byla nemyslitelná. V těchto dnech Střelci srší energií a nechybí jim odhodlání.  

Kozoroh

Kozorozi milují teplo, slunce a vše, co s létem souvisí. Jejich charisma je v letním období na vrcholu a bývá těžké jim odolat. Přesně to poznají i jedinci, kteří se letos do těsné blízkosti přitažlivých Kozorohů dostanou. Léto tedy bude Kozorohům přát hlavně v lásce. 

Vodnář

Vodnáři se budou během léta věnovat ozdravným procesům v souvislosti s jejich partnerskými vztahy. V partnerství se toho od začátku roku zametlo pod koberec mnoho a to Vodnáře trápí. Během července a srpna se kurážně pustí do úklidu vztahové skříně s kostlivci. 

Ryby

V průběhu letošního léta budou Ryby odpočívat úplně stejně jako vždy. Ani málo, ani moc. Zkrátka tak akorát. Co se u nich však změní, bude objevování svého talentu. Na to tento rok Ryby ještě neměly čas. A přesně to se o prázdninách změní. 

napsala Bára Klímová

zdroje:

https://fustany.com/en
https://www.yearly-horoscope.org/summeer-horoscope/
https://www.free-horoscope.com/horoscopes/seasonal/
https://stylecaster.com/horoscopes-summer-2022/

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz