Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Berani preferují jednoduchý styl, Panny milují kabelky plné kapes. Jaký styl kabelky se zamlouvá vašemu znamení?

Berani preferují jednoduchý styl, Panny milují kabelky plné kapes. Jaký styl kabelky se zamlouvá vašemu znamení?

10.6.2022 - redakce Babinet.cz

Každá žena má oblíbenou kabelku, bez které si svůj den neumí představit. Většinou si vysníme tašku, která se hodí ke každému outfitu a nesmí pokulhávat ani praktická stránka. Měla by být dostatečně velká natolik, aby se do ní vešlo vše od rtěnky, přes hezkou peněženku až po jogurty, které neplánovaně neseme z nákupu. Jaká kabelka se tedy nejlépe hodí právě k vám a k vaší osobnosti?

fotografie: Freepik

Beran

Beran je úžasně ohnivým znamením. Preferuje jednoduchý styl, který však má zároveň za úkol i upoutat pozornost. Jednoduchá, ale módní kabelka pastelových barev jde k ženám v Beranu perfektně. Snoubí se zde praktičnost s krásou.

Býk

Býkům vládne Venuše, planeta krásy. Býky tak pochopitelně přitahuje vše, co je jen trochu atraktivní a vzhledné. Býci mají rádi klasické šik kousky, které nikdy nevyjdou z módy. To je případ i „loop bag“ kabelek. Jsou nadčasové, jednoduché a přitom stylové. 

Blíženci

Blíženci milují vše, co hraje barvami a nebojí se ani výrazných vzorů. Kousky, na které ostatní znamení nemají kuráž téměř ani pohlédnout, právě Blíženec umí nosit famózně. K Blížencům proto perfektně sedí výrazné maxi i přehnaně mini apartní kabelky.

Rak

Raci jsou velkými pečovateli. O své okolí se vytrvale starají s láskou a projevují maximální zájem o potřeby druhých. Potřebují tak mít po ruce vždy obrovskou kabelku tmavých barev, ze které mohou kdykoliv vylovit to, co je zrovna potřeba.

Lev

Lvi jsou rádi středem pozornosti. I kabelku proto volí tak, aby jim tuto pozornost zajistila. Nic nepřekoná odvážný kousek, který je v nejlepším případě i asymetrický. Lví ženy se nebojí neobvyklých tvarů a stylů.

Panna

Organizované Panny si vybírají kabelku tak, aby uspokojila jejich potřebu pořádku. Panny milují, když má kabelka spoustu malých i velkých kapes. Panna přesně ví, co kam dá. Kabelku má tak pěkně uspořádanou a uklizenou.

Váhy

Váhy se neumí rozmazlovat. Když je tak chce potěšit někdo, kdo je opravdu dobře zná, pořídí jim něco luxusního. I kabelka Vah takovýto luxus odráží. Nepohrdnou imitací krokodýlí kůže nebo výraznými strukturovanými siluetami.

Štír

Ve sbírce kabelek Štírů pravděpodobně nebude chybět alespoň jedna ručně šitá kabelka. Například taška inspirovaná Indií se Štírům bude ihned velmi zamlouvat. Ne každý by takovouto věc uměl nosit. To ale není případ Štírů.

Střelec

Střelec je milovníkem cestování a dobrodružství. Potřebují tašku, která jim umožní prozkoumávat svět, ale nesmí jim bránit v pohybu. Taková cool taška do pasu, která zároveň obsáhne i všechny jejich základní věci potřebné k dobrodružstvím, je ideální.

Kozoroh

Kozoroh je cílevědomé a praktické znamení. Kariéra a vysoké cíle jsou pro ně velice důležité.  Chtějí proto něco, co jim umožní nosit diář, notebooky i pera. I takováto profi kancelářská brašna ale musí vypadat hezky.

Vodnář

Rozlítaní a volnomyšlenkářští Vodnáři. Z jejich funky designových kabelek jde milovníkům decentní módy hlava kolem. Vodnáři nosívají barevné módní batůžky, pastelové kabelky i kufříky, plátěnky přes rameno i kytičkované batohy kabelkového stylu.

Ryby

Ryby jsou jemné a znají svou hodnotu. Nepotřebují vyniknout za každou cenu a klidně zůstanou nenápadné. Podle toho volí i svou kabelku. Může být s potiskem nebo bez, s ozdobnými prvky nebo bez nich, ale vždy musí být jednoduchá a praktická.

 

napsala Bára Klímová

zdroj: https://fustany.com/en/lifestyle/horoscopes/bag-based-on-your-zodiac-sign

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

christiana66
30.6.2022 13:27

Jsem Štír a ručně šitou kabelku inspirovanou Indií bych si určitě nevybrala. Mám úplně jiný styl, nebo jsem jiný typ Štíra:)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz