Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Ohnivě červená i zrcadlově lesklá. Jaká barva laku nejlépe sluší vašemu znamení?

Ohnivě červená i zrcadlově lesklá. Jaká barva laku nejlépe sluší vašemu znamení?

2.6.2022 - redakce Babinet.cz

Ruce jsou naší vizitkou a měli bychom se o ně náležitě starat. A to jak muži, tak ženy. Dámské pokolení si navíc může nehty vyšperkovat lakem, který pěstěnost rukou ještě více zdůrazní a podtrhne. Každému znamení zvěrokruhu se doporučuje jiný styl manikúry na základě toho, jaký typ osobnosti to či ono znamení je. Pojďme se tak podívat, jaký lak na nehty se hodí právě k vám.

fotografie: Pexels

Beran

Berani jsou mezi rodinou a přáteli velmi dobře známí tím, že se nebojí vybočit. Často se odlišují a ženy v Beranu mají dobrodružnou povahu. Jsou nádherně spontánní, přitažlivě dívčí a temně červená barva laku božsky lichotí jejich ohnivé osobnosti.

Býk

Ženy v Býku jsou skvělé poradkyně. Vždy vám moudře poradí, když se ocitnete v nelehké situaci. Mívají klidnou povahu a bývají až mimořádně racionální. Sedí jim tak decentnější tóny, neutrální barvy a francouzská elegance.

Blíženci

O Blížencích je známo, že jsou hraví a zábavní. Jsou zároveň také ale velmi nerozhodní. Tak proč by si ženy v Blíženci vybíraly jen jednu barvu, když si jich mohou zvolit tolik, kolik jen chtějí? Blíženec se brzy začne nudit a jedna stálá barva takovou ženu rychle omrzí.

Rak

Raci mají vřelou povahu. Jsou vysoce emocionálním a zuřivě loajálním znamením. K osobnosti dívky od vedle se nic nehodí lépe, než jemné barvy. Padnoucí je tak růžová nebo modrá. Smyslně můžete jít i do velmi jednoduchých vzorů, jako jsou například květiny.

fotografie: Pexels

Lev

Lvice mívají nesmírně divokou osobnost. Jejich sebevědomí je tak vysoké, až to často ostatní vydráždí. Musí se jim ale nechat, že jsou to i neskutečně věrné povahy. Ke Lvicím se tak jednoznačně hodí lak, který září jako diamant.

Panna

Panny jsou velmi upřímné a až fascinujícím způsobem organizované. Když potřebujete spolehlivého rádce k nákupu oblečení, jděte s Pannou. Ta nejen ví, kam máte zajít, ale také vám dobře poradí s výběrem. Pro elegantní Panny tak rozhodně dvojitou francouzskou manikúru.

Váhy

Váhy jsou známé svou milou osobností, laskavou povahou a vstřícností. Neustále se snaží najít rovnováhu mezi přáteli a prací. Hledají v životě balanc a toto hledání hezky zrcadlí i jejich manikúra. Design půl na půl je pro ženy ve Vahách to pravé.

Štír

Štíři jsou běžně mylně označováni jako ohnivé znamení kvůli jejich silné osobnosti. Jakmile si v mysli stanoví cíl, dosáhnou ho, protože jsou velmi odhodlaní. Pravdou ale je, že jsou tajemným vodním znamením. Hodí se k nim výrazné gepardí vzory nebo jiná symbolika síly.

Střelec

Střelec touží po dobrodružství. Má svobodomyslnou povahu a nenechá se spoutat. Ženy ve Střelci neustále objevují něco nového a bývají nesmírně přitažlivé. Nepřehlédnutelné! Na nehtech Střelkyň se bude dobře vyjímat barva moře.

Kozoroh

Kozorozi jsou proslulí svým fantastickým smyslem pro humor. Jsou zároveň ale i tak tvrdohlaví, až vás to bude často přivádět k šílenství. I tak ale nelze Kozorohy nemilovat. Je to velice praktické znamení a k ženám ladí jednobarevný lak základních tónu. Nic křiklavého.

Vodnář

Nezávislé vzdušné znamení, které si vždy věci dělá a bude dělat po svém. Nenásledují ostatní a nebojí se vyčnívat. Naopak. Umí se za svůj názor postavit, i když se nemusí líbit. Ženám ve Vodnáři se tak doporučují jemné barvy a jednoduché linie vzorů.

Ryby

Ryby jsou jemné znamení, které se hodně věnuje rozvoji a duševní podstatě. Co se ale barvy laku na nehty týče, nemají problém v celé své kráse nechat zazářit svou uměleckou stránku. Milují světlé barvy a volí většinou různé odstíny růžové nebo zelené.

 

napsala Bára Klímová

 

zdroj: https://fustany.com/en/lifestyle/horoscopes/nail-polish-colors-based-on-your-horoscope

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

christiana66
27.6.2022 23:32

Jsem sice štír, ale gepardí vzor na nehty bych si asi nevybrala:)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz