Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  S jakou taškou vyrazit během letošního léta na pláž?

S jakou taškou vyrazit během letošního léta na pláž?

31.5.2022 - redakce Babinet.cz

Léto se již pomalu blíží a s ním i čas letních dovolených. Jak tedy vybrat takovou plážovou tašku, se kterou kromě pláže můžete vyrazit i do města či na nákup? Připravili jsme si pro vás 3 základní kritéria, podle kterých byste tašku měli ideálně vybírat. 

fotografie: Freepik

Hledáte trendy plážovou tašku, se kterou se můžete vydat od vody rovnou do města? Nezapomínejte se přitom zaměřit na její velikost, výběr vhodného materiálu a typ popruhů.

Dostatek prostoru 

Co všechno by se mělo vejít do plážové tašky? Všechno. Ideálně tedy krém na opalování, ručník, sluneční brýle,oblečení, láhev s vodou a mnoho dalších nezbytností? Nejdůležitějším pravidlem při výběr plážové tašky tedy je, aby byla dostatečně prostorná. Jen díky velkému objemu tašky si s sebou můžete sbalit vše, co potřebujete.

Bavlněné plážové tašky versus slaměné plážové tašky

Nejpraktičtějším materiálem plážových tašek je bavlna, která má měkkou strukturu a dá se velice snadno čistit. Velmi oblíbené bývají také slaměné plážové tašky, jejichž údržba je však o poznání složitější, neboť takovou tašku nelze většinou prát.

Plážové tašky s širokými popruhy

Velkou pozornost při nákupu plážové tašky věnujte popruhům. K zajištění maximálního pohodlí při nošení tašky volte vyztužené širší popruhy, které se nebudou nepříjemně zařezávat do ramene. 

Trendy plážové tašky na léto 2022

Letošním hitem budou nejen nesmrtelné pruhované vzory, ale i motivy květin. Obecně však stále zůstávají nejoblíbenejší bavlněné či slaměné plážové tašky ve stylu shopper kabelek v neutrálních odstínech

napsala Dana Klementová

zdroj: https://www.gearhungry.com/best-beach-bags/

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

christiana66
27.6.2022 23:30

Na pláž si beru hlavně hodně velkou tašku:) Je fajn, když je trendy, s nějakým otrhaným batohem bych na pláž nevyrazila.

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz