Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Jaká barva nehtů bude letošní léto nejvíce in? Dominovat bude žlutá, růžová i kávová

Jaká barva nehtů bude letošní léto nejvíce in? Dominovat bude žlutá, růžová i kávová

30.5.2022 - redakce Babinet.cz

Všechny milovnice upravených nehtů jistě zajímá, jaká manikúra bude letošní léto nejvíce trendy. Dámy, máme pro vás skvělou zprávu, kromě méně nápadných nude odstínů budou letos trendy převážně syté tóny, které vypadají v kombinaci s opálenou pokožkou naprosto skvěle. 

fotografie: Freepik

Léto 2022 je nakloněno snad všem barevným variacím a fantazii se meze klást skutečně nebudou. Co se barev týče, čím barevnější manikúru budete mít, tím lépe. Těšit se můžete na barvy jako žlutou, růžovou, modrou a mnoho dalších.

Barbie růžový odstín

Toužíte po skutečně výrazné manikúře? Se sytě růžovým odstínem nehtů chybu jistě neuděláte. Výrazná růžová perfektně padne především k tmavému outfitu nebo k jasně žlutým šatům.

Manikúra s nádechem citronového sorbetu

Světle žlutá barva připomínající citronový sorbet je pro letní dny jako stvořená. Takovou manikúru pak již stačí doplnit například minimalistickými kytičkami nebo třpytivým top coatem.

Barva roku Very Peri

Trendy bude během letošního roku i odstín Very Peri, který je barvou roku 2022 Jedná se o jemný červeno-fialový odstín s modrými tóny. Není tedy divu, že právě v létě s touto barvou nehtů jistě zazáříte.

Retro Candy Apple

Hravá Candy Apple barva, která připomíná červené jablko, vypadá skvěle jak na krátkých, tak i na dlouhých nehtech. Zvolit ji mohou blondýnky, tmavovlásky i rusovlásky. 

Světlý tón kávy

Pokud dáváte přednost decentním barvám, vyzkoušejte jemný odstín připomínající mléčné espresso. Tato barva se hodí k jakémukoliv outfitu, a vaše nehty přitom budou vypadat upraveně a elegantně.

napsala Dana Klementová

zdroj: https://www.thezoereport.com/beauty/summer-22-nail-polish-color-trends

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

christiana66
30.5.2022 23:24

Přiznám se, že těmto trendům moc nepodléhám. Laky na nehty mám ráda, ale v létě dávám přednost odstínům červené, v tom jsem celkem konzervativní:)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz