Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Jednodílné plavky na léto 2022. Hitem budou syté barvy a volánky

Jednodílné plavky na léto 2022. Hitem budou syté barvy a volánky

24.5.2022 - redakce Babinet.cz

Syté barvy, retro vzory, volánky a vykrojené boky? To vše nám přináší letní plavková sezóna 2022. Pozornost zkuste tentokrát věnovat odvážným jednodílným plavkám, ve kterých budete působit skutečně úchvatně. Doplnit je můžete stylovým letním kloboukem, slunečními brýlemi nebo ozdobnými botami.

fotografie: Freepik

Jednodílné plavky nejen na sport

Jednodílné plavky již dávno nejsou jen sportovním úborem. Díky jedinečným střihům v nich budete vypadat stylově za jakékoliv situace. Letos se pak můžete těšit především na vykrojené boky, odhalená záda a odkryté bříško. Zkrátka čím více kůže bude vidět, tím lépe.

Syté barvy a retro vzory

Při výběru jednodílných plavek pro letošní sezónu se rozhodně nemusíte držet zpátky. Největším hitem léta 2022 jsou totiž syté barvy. Obzvláště oblíbená je pak sytě žlutá, růžová, modrá či zelená. A co se motivů týče? Retro styl, puntíky a čtverce se vrací zpět do módy a jednodílným plavkám rozhodně sluší. Bát se ovšem nemusíte ani ozdobných flitrů, které dodají plavkám šmrnc.

Jaké jednodílné plavky zvolit?

I s klasickými jednodílnými plavkami můžete vypadat odvážně a svůdně. Zvolit například můžete vycpané či nevycpané košíčky, vysoký sed či odhalená záda. Pro milovnice bronzového opálení jsou tu pak především jednodílné plavky bez ramínek. Jestliže naopak chcete působit originálně, pořiďte si jednodílné plavky na jedno rameno. A zapomínat rozhodně nesmíme ani na jednodílné plavky s ozdobnými volánky, které jsou letošní rok rovněž velkým hitem. 

 

napsala Dana Klementová

zdroje: portalprozeny.cz, instyle.com

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

christiana66
30.6.2022 13:23

Už jsem dospěla do věku, kdy se cítím lépe v jednodílných plavkách:) Sytým barvám se nebráním, ale volánkům rozhodně ano. Volánky mi bohužel nikdy nelichotily. Letos jsem nákup plavek nepodcenila a už na jaře jsem si pořídila jedny moc hezké od Cellbes. Jsou červené s jemnými kvítky, mají hluboký výstřih a na bříšku mírné řasení. Dělají opravdu moc hezkou postavu a cítím se v nich výborně:)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz