Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Plážové kardigany, kimona i šaty: Aneb v čem letos vyrazit na pláž?

Plážové kardigany, kimona i šaty: Aneb v čem letos vyrazit na pláž?

24.5.2022 - redakce Babinet.cz

Chystáte se na dovolenou k moři a stále váháte, co si přibalit? Kromě slunečních brýlích, opalovacího krému a klobouku si s sebou nezapomeňte sbalit také háčkovaný kardigan, plážové kimono či plážové šaty. 

ilustrační fotografie: Freepik

Při výběru vhodného módního kousku sloužícího k zakrytí vašeho těla myslete zejména na jeho prodyšnost. Je velmi důležité, aby daná textilie byla dostatečně měkká, příjemná a prodyšná. Vhodné je zvolit například bio bavlnu, len či bambus.

Plážové kimono 

Zavázané nebo rozhalené? Díky šňůrce v pase si dle potřeby můžete trendy letní kimono kdykoliv utáhnout či povolit. Našim tipem je zvolit barevné kimono s výstřihem do V a tříčtvrtečními rukávy. Nejen, že vám takové kimono bude bezesporu slušet, zároveň se ale jedná o praktický módní kousek, který u moře skutečně oceníte. 

Volný háčkovaný kardigan

Kromě kimona bude letos oblíbený jemu velice podobný háčkovaný kardigan. Pokud tedy i vy dáváte raději přednost elegantním a smyslným kouskům, háčkovaný kardigan je pro vás ten pravý. 

Plážové šaty

Je-li řeč o plážové módě, opomenout rozhodně nesmíme ani plážové šaty, které působí oproti kimonu či kardiganu více formálně. Využít je navíc můžete jak během pobytu na pláži, tak i u bazénu. 

 

napsala Dana Klementová

zdroje:

https://wowtravel.me/best-swimsuit-cover-ups/

https://www.yahoo.com/entertainment/14-chic-swimsuit-cover-options-154939536.html?fr=sycsrp_catchall

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

christiana66
30.5.2022 23:22

Pokud jde o plavky, tak těch mám opravdu dost, ale je pravda, že nemám nic přes ně, když nepočítám lněnou košili. Mám ještě jeden háčkovaný top, ale ten je celkem krátký a nosím ho k džínovým šortkám. Vyhlídla jsem si jedno plážové kimono, nebo spíš kaftan od Cellbes. Je dlouhý a vzdušný a přes plavky bude ideální, když si půjdu na pláži nebo u bazénu pro drink:)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz