Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o balíček kosmetiky s minerály mrtvého moře od For Life & Madaga

Soutěžte o balíček kosmetiky s minerály mrtvého moře od For Life & Madaga

24.5.2022 - redakce Babinet.cz

Vyhrajte speciální kosmetiku s minerály Mrtvého moře od české profesionální kosmetiky na francouzských základech For Life & Madaga! K létu patří moře, tak proč si jeho léčivou sílu nedopřát na vlastní kůži?

Mrtvé moře a jeho minerály mají skutečně zázračnou sílu a blahodárný vliv zejména na naši pokožku. Jsou natolik jemné, že pronikají do pokožky, pomáhají ji hydratovat, vyživují a zpevňují její strukturu.

Vyhrajte balíček ve složení Mineral tonic, Oční krém s minerály a Mineral čistící mléko a nechce se doslova hýčkat. Všechny přípravky obsahují selegované minerály Mrtvého moře, které vyživují, zvláčňují a podporují dobrý stav pokožky. V přípravcích nalezneme například sodík, draslík, hořčík, stopové a minerální prvky či vitamín E nebo glycerin. Kosmetika Mrtvého moře tak působí proti stárnutí pleti, vyhlazuje jemné vrásky a zároveň pleť jemně dočišťuje a tonizuje.

Poznejte Mrtvé moře, které vaší pleti dodá skutečný život. Soutěží se o 6 balíčků!

www.forlifemadaga.com

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Venuše Kubáčová - Mladá Boleslav, Zaoralová Petra - Kojetín, Dana Poulíčková - Kavriánov, Mirka Štramberská - Nový Jičín, Monika Šebestíková - Heřmanova Huť, Jana Jedličková - Hostěrádky-Rešov

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz