Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Slaměné klobouky a bucket hat jsou hitem letošního léta. Jaký si pořídíte vy?

Slaměné klobouky a bucket hat jsou hitem letošního léta. Jaký si pořídíte vy?

23.5.2022 - redakce Babinet.cz

Ochrana před sluncem a stylový doplněk v jednom? To jsou klobouky, které k létu neodmyslitelně patří. Ať už tedy máte v plánu vyrazit na dovolenou, ven s přáteli nebo strávit odpoledne u vody, nezapomeňte si s sebou vzít dobře padnoucí klobouk.

fotografie: Freepik

Není pravdou, že by letní klobouky vyšly z módy. I pro letošní sezónu si pro nás módní návrháři připravili hned několik moderních kousků, které si jistě zamilujete.

Extra velký slaměný klobouk

Nejvýraznějším kloboukem se pro tuto sezónu stal super velký slaměný klobouk, který svými okraji značně přesahuje přes šíři ramen. Díky své velikosti vám zaručí nejvyšší možnou ochranu před sluncem a skvěle se hodí například k bílým bikinám s vysokým pasem nebo plážovým šatům.

Slaměný roztřepený klobouk

Klasický řemeslný slaměný klobouk s roztřepeným okrajem byl in již mnoho sezón a ani letos tomu nebude jinak. Skvěle takový klobouk vypadá v kombinaci se sytými plavkami, elegantními letními pantoflíčky a zlatými doplňky.  

Klobouk typu bucket 

Pokrývka hlavy à la rybářský klobouk? Takový bucket hat, který je hitem letošní sezóny. Mimo jiné za to můžete vděčit také zpěvačce Rihanně, která si tento typ pokrývky hlavy skutečně zamilovala a nedá na něj dopustit. 

 

napsala Dana Klementová

zdroj: https://editorialist.com/fashion/designer-summer-hats/

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

christiana66
27.5.2022 23:50

Slaměné klobouky mám ráda, ale myslím, že se hodí jen na dovolenou a k vodě, do města moc ne. Bucket hat je teď velký trend a ten se do města určitě hodí, vídám ho na ulicích dost často a k některým outfitům vypadá opravdu dobře.

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz