Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Trendy šaty pro letošní jaro a léto

Trendy šaty pro letošní jaro a léto

26.4.2022 - redakce Babinet.cz

Zavinovací, košilové, midi, s kytičkami i geometrickými tvary. Všechny tyto šaty budou letošní jaro a léto skutečně trendy. Dámy, které rozhodně nebudou moci chybět ve vašem šatníku? 

fotografie: Pexels

Zavinovací, midi i košilové

Co se týče střihů, hitem zůstávají klasiky, které jsou trendy již několik sezón. Konkrétně je tedy řeč o zavinovacích, midi a košilových šatech, které si ženy zamilovaly již před lety. Výhodou těchto šatů navíc je, že si mezi nimi vyberou ženy všech věkových kategorií i všech typů postav.

fotografie: Pexels

Kytičky i geometrické vzory

Kromě tradičních květovaných vzorů budou letos velkým favoritem také geometrické vzory a barevné devadesátkové retro. Pokud jste tedy i vy milovnicí barev a hravosti, letos si rozhodně přijdete na své.

fotografie: Freepik

Nabírané rukávy a nesmrtelné puntíky

Zapomínat bychom rozhodně neměli ani na nabírané rukávy, které byly minulé léto velkým hitem. Jejich popularita stále setrvává, a tak si nebojte nějaké ty šaty s nabíranými rukávy také pořídit. Chybu však neuděláte asi s puntíkovanými šaty, které se řadí mezi ty vůbec největší stálice. 

napsala Dana Klementová

zdroj: Vogue

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

christiana66
26.4.2022 23:20

Přes zimu šaty nenosím, ale na jaře a v létě šaty miluju. K jaru patří květiny, tak už mám jedny nové šaty od Cellbes s květinovým motivem koupené:) Geometrické vzory moc nemusím, ale puntíky jsou roztomilé a omlazují. Zavinovací střih mi sedí nejlépe a midi délka je optimální.

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz