Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Povolání podle znamení zvěrokruhu: Raci jsou umělci, Ryby mají šikovné ruce

Povolání podle znamení zvěrokruhu: Raci jsou umělci, Ryby mají šikovné ruce

14.3.2022 - redakce Babinet.cz

Ten dělá to a ten zas tohle… zpívá se v notoricky známé písničce. Ale kdo je ten, kdo dělá tohle a kdo ten, kdo dělá to? Přesně na to se podíváme v našem dnešním článku. Projdeme si jednotlivá znamení zvěrokruhu a zjistíme, jaké povolání se například krásně hodí k Rybám nebo na jakých pozicích se můžeme setkat s Berany.

fotgrafie: Pexels

Beran

Pokud Berany něco ubíjí, pak jednoznačně stereotyp. V kanceláři tak na Berana narazíte jen zřídka. Dlouhé sezení za počítačem a dny jako přes kopírák, to by Berani nezvládli. Hledejte je spíše na operačních sálech, ve vedoucích pozicích, v policejních či hasičských sborech.

Býk

Býci jsou jedno z nejspolehlivějších a nejpracovitějších znamení. Mnohdy za chvilku svedou i to, o co se jejich šéfové mohou snažit léta. Býci totiž vládnou přirozenou autoritou a umí jít vzorným příkladem. Jsou to skvělí květináři, zahradníci i prodejci luxusního zboží.

Blíženci

Cokoliv, co jen trochu zavání předáváním informací, to Blížence přitahuje. Manuálně jim to jde na výbornou a jsou velmi šikovní. Pro Blížence je tak například ideální vedoucí pozice v různých automobilových firmách. Každého nováčka nejlépe zaučí právě Blíženec.

Rak

Raci a jejich hlava v oblacích. Většinou pokukují po kulturních oblastech. Raky najdeme v divadlech, ve filmech i v knihách. Pokud však v některém svém snovém odvětví Rak neuspěje, dlouho se z toho dostává. Nakonec se ale krásně chytí v domovech pro seniory, v nemocnicích nebo lázních.

Lev

U Lvů nejsou vysoké pozice ničím výjimečným. Jsou z nich generální ředitelé, vážení kantoři či učitelé, rektoři, ostřílení manažeři nebo psychiatři. Lvi umí dokonale ustát tlak, který jejich povolání obnáší a jsou to neskutečně chytré hlavy.

Panna

Osoby v Pannách mají silné sklony k perfekcionismu. Umí naprosto bravurně třídit informace, mají skvělé kritické myšlení a dobře ví, co racionálního je potřeba udělat, když s ostatními cloumají emoce. Mistrně ovládají práci na recepci, v obchodních řetězcích, v knihovnách i průmyslových firmách.

Váhy

Vymáhání práva, spravedlnost, cit pro fér hru. To všechno je Vahám vlastní. Stejně jako čtení v lidech a porozumění jejich motivacím. Váhy proto můžeme vidět nejen v diplomatických řadách, ale také jako překladatele, asistenty, makléře či obchodníky.

Štír

Řízení zdrojů nebo logistiky, vedoucí pozice, finanční ředitelé. Tím vším mohou Štíři být a zvládnou to na jedničku. Srdce Štírů je ale většinou voláno jinam. I když za menší peníze, jako šťastnější končívají u textů, u psaní knih či jako korektura, nebo textař.

Střelec

Pro Střelce je lákadlem vše, co souvisí s cestováním. Není proto divu, že Střelce můžeme hledat mezi delegáty, průvodci nebo jako člověka, který pracuje v oblasti obchodu, za kterým nemá problém kdykoliv odcestovat.

Kozoroh

Kozorozi jsou trochu oříšek. Mohou být naprosto vším, čím jen chtějí. Od sociálních služeb, přes školství až po cukrařinu. Málokdy je ale najdete v podřízené pozici. Kozorozi jsou vůdčí typy. Přirozeně vůdčí. A následovat je, se kolektivu vždy vyplatí.

Vodnář

Věda, technika, fotografie, grafický design nebo projektový manažer. Tyto těžké obory nečiní Vodnářům absolutně žádné potíže a zvládnou je s přehledem. Jsou velmi oblíbení a například i za pokladnou umí zářit.

Ryby

Ryby jsou naprosto kouzelné. Sice tiché, klidné a mírumilovné, ale jsou to neskuteční pracanti. Obzvláště ženy v Rybách s lehkostí a noblesou zvládnou i mimořádně těžkou práci, na kterou by si kolikrát netroufnul ani silný muž. Ryby jsou manuálně zručné a tvořivé.

napsala Bára Klímová

zdroje:

https://hellogiggles.com/lifestyle/astrology/best-job-zodiac-signs/

https://www.cosmopolitan.com/uk/worklife/careers/a25249541/career-change-ideas-star-sign/

https://www.rd.com/list/career-strength-according-to-zodiac-sign/

https://www.jobs.net/Article/CB-120-Talent-Network-Hospitality-The-4-Best-Careers-For-Your-Zodiac-Sign

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz