Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Tvrdohlavost znamení zvěrokruhu: Rozvážní Býci a neústupnost Blíženců

Tvrdohlavost znamení zvěrokruhu: Rozvážní Býci a neústupnost Blíženců

9.3.2022 - redakce Babinet.cz

Tvrdohlavost nemusí být nutně špatná vlastnost. Může nám pomoci k dosažení svých snů i tužeb. Pomáhá nám překonávat těžká období. A tvrdohlavost jednoho může být dokonce inspirací pro někoho jiného. Tvrdohlavost ale také nemusí být jen jedna. Má mnoho podob. Pojďme se proto podívat, jak jsou na tom s tvrdohlavostí jednotlivá znamení zvěrokruhu.

fotografie: Freepik

Beran

S tvrdohlavostí mají Berani bohaté zkušenosti. Když si něco usmyslí, nejede přes to vlak. Jdou i stokrát hlavou proti zdi, aby dosáhli svého. Berana to stojí spoustu přemáhání, když si má dát od věcí odstup a zkusit něco jinak.

Býk

Býk je stejně tvrdohlavý jako Beran, ale jiným způsobem. Býci jsou rozvážnější a diplomatičtější. Nebudou se vysilovat opakováním něčeho, co nefunguje. Za vytyčeným cílem si, ano, tvrdohlavě jdou, ale umí měnit taktiky.

Blíženci

Blíženci nejsou ani tak tvrdohlaví, jako spíše neústupní. Jakmile jsou si jistí, že mají pravdu, ze svého zkrátka neustoupí ani o píď. S Blíženci je to spíše hra nervů. Nejen že nepoleví a neustoupí, ale vše je navíc doprovázeno rozhodným vysvětlováním.

Rak

Raci jsou hodně živelní. Prožívají naplno každičkou emoci. I proto jsou v jistých situacích zpočátku absolutně tvrdohlaví a nesmlouvaví. Jak se jim ale v čase emoce mění, je s nimi nakonec řeč a poleví. Musíte jim ale dát potřebný čas.

Lev

Lev je energický v každém směru. Tvrdohlavost není výjimkou. Lvi si však s lidmi umí hrát a svou tvrdohlavostí je většinou spíše škádlí či provokují k nějakému výkonu. Když moudrý Lev nazná, že je dotyčný v koncích, ve své tvrdohlavosti poleví.

Panna

Křehké, ale silné Panny. S Pannami je to kapitola sama o sobě. Tvrdohlavost, podbarvená jemností Pann, je lehce narušitelná a snadno ji nahlodáte. Ale běda tomu, kdo se Panně postaví během jejího niterního a opravdového přesvědčení. Ten nepochodí.

Váhy

Váhy se často tváří, jako by do pěti neuměly napočítat. Zbytečně se ke všemu nevyjadřují, své názory nikomu nenutí a vytrvale své okolí spíše pozorují. Ale jakmile chcete Váhu natlačit do něčeho, o čem je si tvrdohlavě jistá, že je nesmysl, připravte se na silnou a hlasitou reakci.

Štír

U Štírů okamžitě poznáte, že je rozhodnutý. Takový Štír nemusí svou tvrdohlavost ani nijak komentovat nebo obhajovat. U nich je hned jasné, že z toho či onoho nehodlají ustoupit. Ale klobouk dolů před tím, jak Štíři umí diskutovat, i když mají jiný názor.

Střelec

Laskaví Střelci si na tvrdohlavost příliš nepotrpí. Je fascinující, že jim nedá ani žádnou zvláštní práci, aby i okolí vlídným způsobem přesvědčili o svém stanovisku. Celé to umocňuje fakt, že nikoho ani nenapadne, aby se Střelce pokoušel v něčem lámat. 

Kozoroh

Kozorozi jsou velmi podobní Beranům, ale jeden velký rozdíl tady přece jen je. Kozorozi jsou vždy o pět kroků napřed a dobře ví, že až nadejde správný čas, budou svou tvrdohlavost muset nechat projevit naplno. Díky jejich dalekozrakosti se však na přesně takový čas umí dokonale připravit.

Vodnář

Charismatičtí Vodnáři to mají těžké a jednoduché zároveň. Jejich charisma je tak výrazné, že si mu přejeme podléhat. Proto se Vodnář nemusí o nic tvrdohlavě handrkovat. Vodnář přednese, vysvětlí, přiblíží a i opozice mu padne k nohám.

Ryby

Přirozeně inteligentní a vnímavé Ryby svádí největší boj samy se sebou. Tvrdohlavost, odhodlání, kuráž a energie jim nechybí. Znají ale svou vnitřní sílu. Dobře ví, že tu když použijí, není cesty zpět. Dokud Ryby diskutují, máte šanci. Jakmile tvrdohlavě mlčí, utíkejte.

 

napsala Bára Klímová

zdroje:

https://www.msn.com/en-us/lifestyle/horoscope/the-5-most-stubborn-zodiac-signs-revealed/ss-BB13Dxgr

https://astrologyanswers.com/article/most-stubborn-zodiac-signs/

https://www.yourtango.com/2017308233/how-stubborn-are-you-zodiac-sign-astrology

https://numerologysign.com/most-stubborn-signs-zodiac/

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip